Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przypadkowo podsłuchana rozmowa

Polecane posty

Gość gość

Mam dziewczynę, w sumie kobietę bo ma 30 lat. Wszystko ok, planuję z nią przyszłość. Przez przypadek usłyszałem rozmowę w której mówi, że nie wie czy za mnie wyjdzie bo za mało zarabiam i boi się, że jak urodzi się dziecko to będziemy klepać biedę. Fakt nie zarabiam kokosów. Jestem nauczycielem, teraz będę mieć tylko 6 godzin więc niewiele, a wstydzę się iść do roboty fizycznej, bo to mała mieścina i nie wypada aby umysłowy chwycił się fizycznej.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musicie o tym jak najszybciej szczerze prozmawiać, bo potem będzie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" nie wypada aby umysłowy chwycił się fizycznej"??? naprawdę? to jak zamierzasz utrzymać rodzinę? chyba się nie dziwię twojej dziewczynie, z takim rozumowaniem też zaczęłabym się zastanawiać nad przyszłością takiego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżej srasz niż dupe masz :O serio uważasz, że nauczyciel to taki prestiżowy zawód, ze nie wypada Ci pracować fizycznie ? :O też bym za Ciebie nie wyszła bo z takim podejściem to faktycznie kiedys bedziecie klepać biede. A nauczyciel to żaden prestiż, tak naprawde beznadziejna praca i mało płatna w dodatku, więc lepiej niech Ci spadną klapki z oczu bo nie jesteś tak zajebisty jak Ci sie wydaje. Prestiż to dyrektor dużej firmy, finansista czy informatyk a nie nauczyciel w jakiejś dziurze zabitej dechami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczzciel to zawod dla tych nigdzie indziej by sie nie zalapali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin?! Toż to nawet na waciki nie wystarczy... Sorry, też jestem nauczycielką, więc zdaję sobie sprawę, jakie to grosze z 6 godzin będą. Ani trochę nie dziwię się Twojej dziewczynie - Ty byś chciał z takim kieszonkowym rodzinę zakładać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby nie to ostatnie zdanie w twojej wypowiedzi uznalabym, ze kobieta jest materialistka, ale niestety po przeczytaniu calosci odnosze wrazenie, ze jej obawy sa sluszne. Z takim podejsciem do pracy i wlasnego ego widze kiepska przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 6 h, czyli jesteś na wylocie. Moja znajoma jest nauczycielką, straciła pracę kilkanaście lat temu, zapieprzała w fabryce cukierków, żeby wykarmić 4 dzieci, a taki ciul mówi, że do fizycznej pracy nie pójdzie, bo mu nie wypada. Tobie cioto spodni nosić nie wypada. Boże, co za czasy. Kobiety mają jaja, a faceci szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciel to żaden prestiż w tych czasach, to nie komuna. Teraz to już lepiej pracować w macu niż w szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie jakby temat pisał 12 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo on by chcial moczyc fiuta za darmo, bez konsekwencji, a wrazie jak tatus nie bedzie wstanie zarobic na jedzenie dla dziecka, to wykopie go na ulice, zeby samo nie siebie zarobilo I na tatusia... co za zalosny fiut... kolejna narosl o penisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×