Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się dzieje z moim psem????

Polecane posty

Gość gość

Mój szczeniaczek (3 mies). wymiotował (tylko trochę, bardziej była to piana). ciągle śpi. 2 razy zapiszczał (oddzielnie), jakby coś mu się działo. ale później znowu się położył i śpi. nie chciał się napić. Co to może być?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bylaś z nim u weta? nie chce cie straszyc ale moze parwowiroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie pije to zly znak....nie czekaj az zdechnie tylko do weterynarza, nie zul kasy-pies ci ufa kocha cie a ty patrzysz na jego cierpienie, sam ma wziac portwel i powiedziec o co mu chodzi, nikt ci psa nie zdiagnozuje w necie,moze to kleszcz, a moze po prostu zatrucie.... jak sie za 2 h nie poprawi, nie czekaj. samam mam szczenie 3 miesiace i tez bym tak zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody piesek, który nie pije odwodni się w ciągu kilku godzin! pędź do weta, nie skazuj go na pewną śmierć, szczeniaki mają jeszcze niewykształcony system immunologiczny i moga bardzo szybko zdechnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie jest ok. poszedł zrobić siku, pobiegł za zabawką. do weta pojadę jak tylko rodzice wrócą z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byl szczepiony ??? Na wirusowe zapalenie jelit ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowuję się NORMALNIE. biega, gryzie. typowy on. nawet się napił. ale czy to jest nadal normalne z zestawieniem wcześniejszego stanu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pianą moze wymiotować psiak, który nie byl odrobaczony, mojemu to sie zdarzylo 2 razy gdy zapomnialam o co 3 miesiecznym odrobaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do weterynarza może, na odrobaczenie i ogólną ocenę. Szczeniaki sa bardziej podatne na złapanie czegoś niz dorosłe psy, jesli chodzi o robaki. Ja ze swoim ledwo wczoraj wróciłam od www.agrowet.com po odrobaczaniu i myślę,ze jak się o zwierze chce dbac, to się nie bagatelizuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to po prostu najzwyczajniej idź do kliniki weterynaryjnej i skonsultuj takie zachowanie z lekarzem. Jest ono dość niepokojące, więc warto by było to poruszyć z kim trzeba. Ja ze swojej strony mogę polecić: http://www.weterynaria.slask.pl/. Bardzo dobrzy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×