Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka93

ból podbrzusza, lewego jajnika

Polecane posty

Gość olka93

witam mam pewien problem, mam 21 lat i od dwóch dni boli mnie podbrzusze a raczej tylko lewa część. Wydaje mi się że to może być jajnik, ale nie mam pewności. Ból jest uciążliwy przy dotyku bądź ucisku, natomiast z prawej strony mogę uciskać i nic nie boli. Byłam dzisiaj u lekarza rodzinnego gdy badał mi brzuch i uciskał w tym miejscu to zabolało dość mocno, niestety usg nie zrobił bo nie ma u mnie w przychodni. Stwierdził że to może coś z układem moczowym tyle że nie zauważyłam tutaj niepokojących objawów zapisał mi furaginum i biorę ale póki co dalej boli. Martwię się bo ostatnio też wyskakują mi też na twarzy zwłaszcza brodzie jakieś ropne krostki no i ten ból podbrzsza.. :( gdzieś czytałam że to mogą być jakieś problemy z jajnikami, doradzicie coś? Dodam że wizytę u ginekologa mam dopiero na połowę września :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co czekać -idź szybciej na wizytę do gina -za miesiąc to za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak siadasz (ale tak "porządnie") to czujesz mocniejsze ukłucie/ból w tym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka93
Ogólnie czuję się tak ociężale, gdy siedzę to nie czuję bólu, ale wystarczy że delikatnie dotknę odczuwam ból nie mówiąc już o ucisku wtedy odczuwam mocne kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o sam moment siadania. Który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka93
przy siadaniu także nie odczuwam bólu, jak wcześniej wspomniałam ból jest dość uciążliwy przy dotyku nie mówiąc już o ucisku wtedy staje się intensywniejszy. Jestem w 23dc,a cykle mam 28 dniowe, pierwszy raz pojawił się u mnie taki ból dlatego się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc nie jest to związane z owulacją. Lepiej udać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz mieć torbiel na jajniku i stąd ból, powinnaś pójść do ginekologa na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka93
właśnie tego sie boję :( jutro umówię się do lekarza ale na prywatnie bo wizyta za miesiąc ze strachu nie wytrzymam tyle, dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
torbiel na jajniku z niepękniętego pęcherzyka to nie żadna tragedia, bo zazwyczaj sam się wchłania, ewentualnie przy pomocy duphastonu lub luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×