Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natura2000

atrakcja na imprezy firmowe eventy

Polecane posty

Gość gość
Wiele firm właśnie stawia na różnego rodzaju atrakcje, w tym pokazy sztucznych ogni. To bardzo popularne. Tu mogę z własnego doświadczenia polecić firmę S-Piro http://www.s-piro.pl/ mają dobre zaplecze oraz po prostu doświadczenie do tego typu pokazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lektorste
W mojej opinii na imprezach firmowych bardzo dużą rolę odgrywa obsługa. Dlategow arto zainwestować w profesjonalne hostessy, które mają duże doświadczenie. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej agencji takiej jak http://creative-agency.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 89

Super jest mieć swoją stałą firmę  która pomaga w organizacji na przykład przyjęć firmowych . Ja taką firmę mam, która  jest z Otwocka i oferuje usługi takie jak obsługę cateringową różnego rodzaju uroczystości takich jak bankiety, koktajle, garden party, pikniki, jak również imprezy firmowe czy przyjęcia wigilijne. Można im zlecić  również obsługę szkolę i konferencji.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na sprawdzoną firmę obsługującą wydarzenia - Concept Music Art. Ta agencja eventowa z Krakowa robi świetne imprezy i zaskakuje ciekawymi kreatywnymi pomysłami. Posiadają wieloletnie  doświadczenie co od razu widać w ich pracy. Mają także do dyspozycji całą masę sprzętu, dzięki któremu zorganizują każdy rodzaj imprezy: piknik firmowy na świeżym powietrzu, konferencje, koncerty, bankiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek7

Jeśłi chodzi o atrakcje na firmowe wyjscia, to mysle ze np raz na jakis czas mozna pomyslec nad czyms bardziej ryginalnym jak np strzelnica. U nas ostatnio bylismy w progun we wrocławiu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek

Jak szukacie na imprezę jakiegoś prowadzącego, dobrego mówcy to zerknijcie sobie na stronę Personal Reactor. www.personalreactor.pl To agencja mówców, współpracuje z gwiazdami z pierwszych stron gazet. Takie osoby na pewno dodadzą imprezie blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×