Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapach członka

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do kobiet. Czy biorąc członka do ust, czujecie jego zapach? Czy jest to coś co was podnieca, czy wręcz przeciwnie, staracie się wstrzymać oddech aby nie czuć ten zapach? Czy utkwil wam w pamięci zapach męskiego członka kiedy po raz pierwszy wzielyscie go do ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak biore do buzi to zawsze wczesniej go dobrze umyje i wtedy sie nim bawie dopoki nie trysnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego psa pachnie tak grzybowo - orzechowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego meza czlonek nigdy niczym nie pachnieale to moze dlatego ze jest obrzezany? Smrod sie pod skora nie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja chodze z odciagnietym napletkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech go umyje dokładnie nie musisz smrodu wąchać, mojego męża nie pachnie niczym bo dba o higienę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z nad morza
mój facet jest higieniczny lubi kąpiele, ale zawsze to jest jakiś zapach. moja koleżanka mówi że ją to brzydzi, ale może dlatego, że jej nie do końca jej facet podnieca. mój mnie tak podnieca ach najmocniej...podnieca mnie robienie mu dobrze ustami i języczkiem i dla mnie to jest tylko podniecające,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak ,, bierzesz jak umyje a jak wsadzi ci w c****o i wali az ubije na piane a potem na chwile opadnie to wkłada ci do ryja i wtedy liżesz kutacha i swoje soki i ci nei przeszkadza a sa jeszcze takie które biora kutacha który był w odbycie a jak potem się pytasz baby a pamiętasz jak mi kiedyś bralas po odbycie to ona ma wtedt zanik pamięci ze wstydu , tylko sobie przypomina jaki to był smak w ustach jej gowna ha ha ha bulke przez bibulke , c***a do mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×