Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie pożyczki przez internet w 15 minut

Polecane posty

Gość Miko

Future capital sa spoko, mysle ze mozna z glowa w to wejsc, wogole to sliska sprawa pozyczki ale jak ma sie olej w glowie to jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazak45

 Na http://chvilovki.pl/ ranking 2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil893

Uważam ze to najlepsze miejsce do którego zdecydowanie radziłabym zajrzeć https://www.bgzbnpparibas.pl po wiele przydatnyc informacji na temat odpowiedniej bankowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyna

Ja już od dłuższego czasu wybieram tylko kredyt1000. Te inne firmy pożyczkowe, które tak się reklamują w telewizji są dla mnie za bardzo podejrzane. Mają dużo klientów, ale dużo złych opinii także. Za to ta firma kredyt1000 fajnie dba o swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia31

najszybciej dostałam pożyczke przez SprintCash https://sprintcash.pl/ i wybrałam też najbardziej odpowiadającą mi firmę pożyczkową 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orit

A czy ktoś z Was może brał pożyczkę w Wonga? Jak wygląda sprawa z czasem przyznania gotówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka znanych mi firm, w których rzeczywiście jest możliwośc uzyskania finansowania w 15 minut

Vivus

Wonga

Netcredit

Lendon

Moneyman

Oczywiscie jeśli nie macie wpisów w bik czy krd. Jeśli macie wpisy w bazach, musicie liczyć się z tym, ze proces wzięcia pożyczki będzie dłuzszy z uwagi na to, ze wiele firm pożyczkowych również sprawdza jaka jest sytuacja osoby która chce wziąć u nich pożyczkę.  Więcej informacji znajdziecie jeszcze na tej stronie https://pozyczkaportal.pl/pozyczka-na-koncie-w-15-minut/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2019 o 02:49, Gość orit napisał:

A czy ktoś z Was może brał pożyczkę w Wonga? Jak wygląda sprawa z czasem przyznania gotówki?

Witam! Orit, czas oczekiwania na wypłatę pożyczki zależy od szybkości realizacji przelewów w banku. Wysyłamy szybki przelew – upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Na wszelki wypadek sprawdź na naszej stronie: wonga.pl/dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-natychmiastowych-przelew%C3%B3w-w-twoim-banku godziny, w których Twój bank księguje nowe wpłaty środków na konto.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowy

Pożyczkę online możesz zdobyć, choćby na https://smartpozyczka.pl/ Masz tam nawet kalkulator, który obliczy tobie koszt spłaty przy danej kwocie oraz terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na https://kokos.pl/ można szybko policzyć koszty pożyczki - wpisujesz okres spłaty, kwotę jaka chcesz i tyle. Moim zdaniem jedna z bardziej zaufanych i rzetelnych firm pożyczkowych. Nie ma zbędnych  formalności, nie pytają i nie oszukują swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

I szybko decydują i wypłacają na konto

Edytowano przez moniq12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.vivus.pl Zaleta vivusa: sprawdzisz dokładnie ile będzie trzeba finalnie oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Takie pożyczki możecie znaleźć w sprintcash.pl. W sumie możecie tam znaleźć wszystko o firmach i co oferują. Pożyczki długoterminowe też można tam znaleźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoscinska

http://agoscinska.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1371&idDistributor=314110

bardzo polecam, szybko i bez zbędnych formalności! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrozniczy

No jak dla mnie vivus ma najwiekszy sens - oni naprade nie oszukują, brat brał 2 razy u nich pozyczki i wszystko przebiegł super sprawnie (ale tylko przez te strone - /www.vivus.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia

Ja jak musze to tak samo biore www.vivus.pl bo faktycznie nie ma tam tragedii - uczciwa firma bez natarczywego upominania sie o dług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Dla mnie najlepszą wyszukiwarką jest sprintcash.pl. Szybka gotówka w mniej niz 15 min, możliwy dobór idealnej pożyczki dla swoich potrzeb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga

Mam niewielkie doświadczenie w świecie pożyczek, ale mój kuzyn polecił mi sprintcash.pl. Trochę przycisła mnie bieda, ale nie chciałam pożyczać zbyt dużo, żeby przy następnej wypłaci móc wszystko oddać i to najlepiej bez procentu. Porozmawiałam chwilę z konsultantem, który pzedstawił mi najlepszą propozycję spłaty pożyczki, dostałam na maila umowę, przeczytałam całą, wszystko się zgadza. Pożyczka do spłaty po 30 dniach, bez dodatkowych opłat z mojej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

http://okanna.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=782&idDistributor=322396

jak dla mnie najlepsza jest wonga.

wypełniłam wniosek z linku poniżej, 20 minut i pieniądze na koncie.

polecam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo

jedyna dobra strona to lista-firm.com.pl tam masz pożyczki online bez sprawdzania baz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liceja

Proszę powiedzieć o jaką kwotę mogę wnioskować przy pierwszej pożyczce w Wonga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotdog

Według mnie Vivus robi świetną robotę. Przelewy przychodzą błyskawicznie i zawsze są niezawodni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komodo

W życiu bym na taka pożyczkę nie skusił się, to juz z daleka brzydko pachnie. jak pozyczka to przez pośrednika, na dobrych warunkach. Zobacz sobie tutaj www.bankowoscfirmowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffedzoi

A może vivus? Szybkie bezpieczne pożyczki które pomogły mi już nie raz, według mnie przebijają inne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGoloSlowny

wojtanek . pl / pozyczki-online-dostepne-przez-24-godziny-na-dobe/        - usuńcie sobie spacje

To nie jest reklama pożyczki! Ktoś fajnie opisuje, jak to działa i na co uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGoloSlowny

wojtanek . pl / pozyczki-online-dostepne-przez-24-godziny-na-dobe/        - usuńcie sobie spacje

To nie jest reklama pożyczki! Ktoś fajnie opisuje, jak to działa i na co uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGoloSlowny

wojtanek . pl / pozyczki-online-dostepne-przez-24-godziny-na-dobe/        - usuńcie sobie spacje

To nie jest reklama pożyczki! Ktoś fajnie opisuje, jak to działa i na co uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henczas

Tylko Vivus jest aktualnie w stanie zagwarantować szybką bezpieczną pożyczkę przez internet, ja już długo korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2019 o 22:57, Gość Liceja napisał:

Proszę powiedzieć o jaką kwotę mogę wnioskować przy pierwszej pożyczce w Wonga?

Witam! Liceja, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Jako nowy Klient wonga.com możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to 10zł) lub ratalną w kwocie do 20000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2500 zł. Zachęcam Cię do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: www.wonga.pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel
Dnia 5.07.2019 o 13:58, Gość coffedzoi napisał:

A może vivus? Szybkie bezpieczne pożyczki które pomogły mi już nie raz, według mnie przebijają inne firmy.

Zgadzam się w stu procentach. Zaufałem im kiedyś raz i mam o nich bardzo dobre zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×