Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BajkowyUrwis

zakupy w sklepie internetowym?

Polecane posty

Gość BajkowyUrwis

Proszę o opinie o moim sklepie internetowym www bajkowyurwis pl Sklep z odzieżą z bajek dla dzieci. Zaglądnijcie i doradźcie co mogłabym zmienić, co dodać, co Wam przeszkadza, czego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcien
Pomyśl i wprowadzeniu - http://netimage.pl/konfigurator-produktu/ Przy niektórych produktach takie rozwiązania na prawdę robią różnicę i pozwalają dużo łatwiej kupować - ja sobie to bardzo cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkowy Urwis
Dziękuję, za sugestię. Jednakże w przypadku ubranek taki konfigurator niezbyt ma sens, a już na pewno nie w tak małym sklepie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojego nowego sklepu www.gallando.pl z wysokiej jakości galanterią skórzaną. Jak Wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych dobrych i godnych zaufania sklepów internetowych polecam eDrogeria24.pl mają niższe ceny kosmetyków i szybką przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kosmetyki i ubrania i elektronikę najtaniej kupicie na allinside.pl. Bez zbędnej reklamy czy czegokolwiek, od serca mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita1234
A ja jestem dzisiaj happy! Właśnie przyszły mi pojemniki próżniowe Dafi, które zamówiłam przez internet, bardzo ładnie wyglądają. Biorę sie za dietę warzywną i tylko na nie czekałam. Kolezanka takie ma i zachwalała , ze tak dlugo w nich pożywienie zachowuje świeżośc, teraz i ja mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię kupować rzeczy ze strony allinside.pl. Jestem zadowolonym klientem tego sklepu, kupuję tam dużo tanich i fajnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeppa

ja lubię sklep nico.com.pl - moim zdaniem mają bardzo ładne ubrania, fajny wybór i przede wszystkim dobre ceny! jest to fajny sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie mam czasu na bieganie po marketach, wtedy robię listę zakupów. Zasiadam do komputera i robię zakupy w zaufanym sklepie spożywczym. Polecam Małe Delikatesy - bogaty asortyment, przystępne ceny z dostawą pod drzwi. Polecam https://maledelikatesy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w szoku, że tyle osób ma ulubione sklepy. Ja w internecie zawsze szukam okazji na wydawajdobrze.com i jak jest jakaś promocja, to wtedy kupuję. Bo raz bardziej opłaca się kupić w jednym sklepie, a raz w drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeria

dla mnie niekoniecznie wyprzedaż jest wyznacznikiem zakupu. Wole postawić na jakościowy ciuch, abymi dłużej posłużył. na sibysi.pl lubie ...enki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×