Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

farbowanie włosów w ciaży

Polecane posty

Gość gość

czy ktoras farbowala wlosy w ciazy? jesli tak to jaka farba ( chodzi mi o nazwy bo to ze bez amoniaku to wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna j/e/b/n/i/e/t/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, należy to odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie moża! Nie można już przed ciażą- bo farba dostaje się do krwiobiegu. W czasie ciaży to wiadomo- absolutny zakaz! I po ciąży też nie bo przedostaje się do pokarmu matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co az strach sie tu o cokolwiek zapytac zeby nie byc wyzwana to ze pytam o farbe do wlosow to jestem j******a nie umiecie juz normalnie odpowiadac wszedzie musi byc agresja i wyzwiska bo inaczej nie potraficie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie oddychaj nie wychodź z domu nie pierz nic w pralce a kurczaki tez są szkodliwe wiec ich nie jedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam o farbowanie swojego lekarza, powiedział, że nie ma to wpływu na dziecko. Używałam farb garniera. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie farbowała. Już nie samo to że niby farba zaszkodzi bo tego to nigdy nie wiadomo ale mi się po prostu farba szybko spłukała z włosów, jakoś nie złapała tak jak powinna. Ale to też chyba zależy od koloru. Bo jeśli się farbuje np na blond to wiadomo że z wielkim odrostem 9 miesięcy się nie pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, w ciąży można farbować włosy. Osobiście używam farb bez amoniaku z joanny. mają takie butelkowo-zielone opakowanie. http://www.udziewczyn.pl/QuickUserfiles/image/w%C5%82osy/B2_PLAKAT_NATURIA_PERFECT_ok_flat.jpg 3 ginekologów mi mówiło, że można. tylko uważaj na odcienie blondu bo przez hormony to różne kolory wychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sobie pofarbuje wlosy to bede wyrodna matka wedlug kafeteryjnych standardow a jak nie pofarbuje tylko bede chodzic z mega odrostami to wtedy bede zapuszczona mamuska ktora o siebie nie dba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za normalne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×