Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża w pierwszym cyklu Starań

Polecane posty

Gość gość

Czy wielu z was sie udało? Czy raczej jest małe prawdopodobieństwo? Dni płodne były napewno. Niby chce a jednak mam 'stracha' ze już sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nakrecaj sie to po pierwsze. Po drugie spokojnie czekaj do nastepnego okresu i nie wypatruj blagam jakis objawow:-) nam udalo sie w trzecim cyklu takim bez zabezapieczen. Bo nie nakrecalismy i wyszlismy z zalozenia co ma byc to bedzie:-) i jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiści że jest możliwe moje trzy koleżanki tak miały że w pierwszym cyklu im się udało no nam niestety dopiero w 6 no ale to dlatego że za bardzo chciałam a jak odpuściłam to zaraz zaskoczyło:) nie nakręcaj się bo to tylko przeszkadza w staraniach musisz się czymś innym zająć jakieś hobby :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zrobiłaś już sobie podstawowe badania no i łykasz kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zaskoczyło od razu to będę przerażona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3x sie udało w 1 cyklu Pok co nie mamy dziecka , obecnie jestem w początkach ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam, nie łykam. A powinnam? Po prostu przestaliśmy sie zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas foliowy powinnaś łykać od 3 msc! Badania, Tsh napewno jest potrzebne i inne podstawowe. Ale spokojnie jak nie łykałaś to zacznij ,nie zaszkodzi ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas bierz. Ni się dwa razy udało w 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam sie udalo "dopiero" w trzecim cyklu, wiesz roznie to bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwsza ciąże zaszłam w 1 cyklu staran teraz jestem starsza o 9 lat, i staramy się kilka miesięcy o kolejne dziecko i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w pierwszą zaszłam 3 miesiące po odstawieniu antykoncepcji, w drugą - mając 32 lata w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek, choć staraliśmy się uważać, bo nie chciałam tak od razu po odstawieniu hormonów zachodzić, ale wyszło jak wyszło. Mamy teraz dwoje zdrowych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesia91
Cześć dziewczyny..! Ja też należe do tych którym udało się za pierwszym razem;D akurat tak się złożyło że barłam ślub 7 czerwca a 9.07miałam dni płodne i pyk dzidziuś gotowy;D teraz jestem juz w 11 tyg i 4dniu . na poczatku miałam małe turbulencje alllee na chwile obecną wszystko jest ok. dzidzius sie rozwija i ma juz 4,7cm tak ze rosnie jak na drożdzach;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesia91
Przepraszam chciałam napisać 9.06..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie autorka
To ja zaczynam sie stresowac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesia91
Nie masz czego..:)jak tu wyżej było napisane cierpliwie czekaj do kolejnej miesiączki..bo w moim przypadku to było tak ze jakoś 5 dni po stosunki okropnie kijowo się czułam wszystko mnie bolało (wydawało mi sie ze mam pierwsze objawy)i byłam przekonana że coś się świeci i jakoś 8 dni po tym zrobiłam test byłam święcie przekonana ze jestem w ciąży a tu co 1 kreska no i zawód..no to myślimy z mężem nie w tym miesiącu to spróbujemy w lipcu no ale mijały dni i zbliżał się termin miesiączki (25.07) a ja się czułam jakby mnie walec przejechał no wiec mąż kupił mi drugi test sobie mysle co mi szkodzi no i zrobiłam go i co się okazało 2 kreski a już myslałam ze nic z tego nie bedzie a tu prosze wystarczyło poczekać...;) podejść do tego na luzie a nie wyszukiwać się od razu wszystkich objawów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesia91
Boże znowu źle napisałam:/ miało być 25.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam się udało w pierwszym cyklu. ale własnie założyliśmy sobie - co będzie to będzie i pyk :) i zaszłam w ciążę kilka dni przed ślubem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, co innego chcieć ale jak już myśle ze miałabym być w ciąży to jestem przerażona :-) takie sprzeczne to co pisze ale tak czuje i zastanawiam sie czy to właściwy moment. Kiedyś nie planowałam dziecka ale moj partner już nalega bo mówi ze ma już 30 lat, ja 27. Okresu spodziewam sie około 24-25go. Nie czuje sie jakoś inaczej ale nie spodziewam sie objawów w dwa tygodnie po ewentualnym zajściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też to miałam - niby chciałam, a jak zobacyzłam dwie kreski na teście to wpadłam w panike :) teraz szkrab ma 15 miesięcy i wiem, że to był dobra decyzja ;) chociaż jak wiadomo - nie zawsze jest różowo i bywają cięzkie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez swiadomie zdecydowalismy sie na dziecko, a i tak jak zobaczylam te dwie kreski to w mala pamike wpadlam. To chyba normalne:-) gdy starasz sie miesiacami wpadasz w euforie gdy sie uda, a gdy uda sie niemal od razu to wpadasz w panike:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pierwszej ciąży tak było. Przy drugiej ciąży udało się w 9 cyklu, przy trzeciej znowu w 1 cyklu ;) nie ma na to reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie będę w ciąży to chyba muszę z nim pogadać ze nie jestem gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się w I cyklu starań, zbliżenia co drugi dzień... Balismy się że potrwa to z rok, przeżywałam i nakręcałam się... 3 dni po terminie miesiączki już wyraźne II kreski na teście. Przed ciążą wszystko wydawało się piękne, a rzeczywistość to zweryfikowała :) jestem w 10 tyg, od miesiąca męczą mnie codzienne mdłości i wymioty, bóle głowy, zapalenia pęcherza, przez co tak naprawdę czuje się wykończona i jakby przybyło mi z 10 lat (mam 27). Także to też przy planowaniu warto brać pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy pierwsze ciążę zaszłam w pierwszym cyklu starań ,w czwartą ciążę zaszłam w drugim cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, odkopa temat sprzed lat, zeby powiedzieć kiedy bzykanko zaowocowało ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani b

Ja panią rozumiem, mam podobny problem ale ja nie jestem w ciąży. Głównie to problem leży w teściowej skoro przejmuje się bardziej kuzynostwem jak to ktoś nazwał. Proszę olać teściową i tą dziewczynę drugą bo są siebie warte:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×