Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MazwybralIMIE

Imie Otylia

Polecane posty

Gość MazwybralIMIE

Mój mąż miał babcie Otylke , bardzo miło ją wspomina . Wczoraj się dowiedzieliśmy że bedziemy mieć córkę , 1 mamy syna Błażeja -ja wybrałam imię . I on mówi że teraz jego kolej , mówi do brzuszka Otylka .Ja nie jestem przekonana do tego imienia on moze jeszcze zmieni nie raz zdanie . Czy wam się podoba ? Ja mam kilka innych typów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało popularne , ale może jeszcze zmieni zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to glupie,ale kojarzy mi sie ze slawna plywaczka,ktora ma tempy wyraz twarzy i nie grzeszy intelektem.Otylka nawet ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się kojarzy z otyłością:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi z jakims grubasem. motylia ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ma ten sam wydzwięk co słowo "otyła". Od razu widzę wielką, grubą, nalaną babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest takie zle malo popularne to jest plus .Moze maz zmieni zdanie i tak dacie na 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak zwykle imiona mi nie przeszkadzają i się nie czepiam, tak akurat Otylia wg mnie jest tragiczne i kojarzy się z otyłością. To taka Ofelia z nadwagą :D No i z pływaczką się kojarzy, a ta z wypadkiem samochodowym, też niefajne skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro babcia jest powodem imienia to moze sa inne babcie lub pra? Powiedz ze tez masz jakas ulubiona babcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie,moze to glupie,ale Otylia tez mi sie kojarzy z ta Otylia,ktora ma wyraz twarzy, jakby miala uposledzenie w stopniu lekkim,co najmniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam malej Otylii, nie mow mezowi ze ci sie nie podoba tylko podpowiedz inne!bo wiesz obrazi sie o ta swoja babcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam 2 male otylie. Jedna jest chuda i raczej będzie chuda bo to taki typ, ale druga ma tendencje do tycia i na bank będzie otyłą otylią. Otylia :O otyla noga hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imie Otylia, i wcale otyła nie jestem, mje imie kojarzy mi się z motylkiem, duzo osób tak na mnie mówi. Podoba mi sie moje imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otylka :)

Ja mam na imię Otylia, jestem bardzo szczupła i wogóle m isię nie kojarzy z otyłością, i nikt jeszcze mnie tak nie przezywał! Kojarzy mi się z motylkiem, (Motylia) i nieraz tak na mnie mówili :3 podoba mi się to imię ;)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×