Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

zakupy odzieżowe

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie - gdzie najcześciej kupujecie ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaZuzanna
Gdy potrzebuję coś na szybko kupuję w sieciówkach z galerii handlowych np. w Bershka, Stradivarius czy h&m. Uwielbiam River Island, ale ceny mnie skutecznie odstraszają, dlatego kupuję tam od święta. Gdy chce kupić coś wyjątkowego, coś czego nie noszą wszyscy wtedy kupuję przez internet np. na www.mywishlist.pl Jeszcze trochę i całkowicie przerzucę się na zakupy przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w necie najczęscie, są większe promocje i większy wybór. na f-fashion wczoraj robiłam zamówienie, zobaczymy co przyjdzie, bo ciuszki sie fajnie ptrezentuja w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegoś czasu zamawiam sobie ciuchy w necie ze storny http://www.anstel.pl/damskie maja spoko wybór i spoko ceny, a do sieciówek nie latam bo tam nigdy nic fajnego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka Em
Ja też polecam Silesia City Center. Fajne miejsce, dużo zniżek i promocji teraz na koniec sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najczęściej dodatki kupuje w www.alkapask.pl mają bogatą ofertę, wysoką jakość produktów i bardzo dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym slepem jest allinside.pl, tam są fajne rzeczy, dużo ciekawych modnych i ładnych ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne co zazwyczaj kupuję, czy to są ubrania, elektronika, czy też jakieś akcesoria. Najczęściej kupuję w sklepie allinside.pl. Lubię tam kupować swoje rzeczy, ponieważ są tanie i ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw poszukujenp na ww.yosh.pl póżniej i tak idę do sklepu stacjonarnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina3332
Ja uwielbiam kupować tutaj http://rahi.pl/ . Zagraniczne marki a nie drogie. Już sobie upatrzylam wiosenna kurtke i nową torebkę:) Ciuchy na prawdę bardzo dobre gatunkowo, warte swej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czopka
ja ciuszki kupiłam sobie ostatnio w necie, na Fasardi. Fajna jakość i wydaje mi się ze jednak są inne niż w popularnych sieciówkach - wyróżniają się:) także coś dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie zamawiacie bieliznę dla siebie? Bo znajoma ostatnio polecała mi sklep Bielizna-Delfin.pl może wiecie coś na ich temat? Przyznam,że mają bardzo ciekawe komplety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj kupuję stacjonarnie, zwykle w galeriach, ale parę razy zamawiałam w internecie, na przykład ostatnio na toproom.pl kupiłam sobie bluzeczkę, bardzo fajna jakość, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj kupuję w sieciówkach. Czasami przez internet, ale zazwyczaj w realu. Jestem dość wysoką osobą i zawsze muszę przymierzyć, bo niestety, ale sukienki w 80% albo i 90% są dla mnie za krótkie. Więc chodzę mierzę, ale coraz bardziej przekonuję się, że sukienki będę szyła na miarę, bo inaczej zostanie mi chyba chodzenie tylko w spodniach :/ A jeśli pytasz o marki to najczęściej chyba H&M, Reserved, Bershka i Stradivarius, ale to taki standard jak i u większości osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzież zamawiam przez internet,najczęściej na Fabrik.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio na BeJeans.pl. najniższe ceny w polsce na pepe jeans:) to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pepco,bersha i ostatnio primark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wszystko kupuję przez neta polecam sklep www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLOSTORY
HISTORIA Firma Glo-Story założona została na początku 1990 roku. W 1995 roku powstała nasza pierwsza marka GLORIOUS, która cieszyła się dużym powodzeniem. Kolejna marka odzieży Glo-Story została założona w roku 2006. W 2010, została uruchomiona linia Glo-BASIC aby sprostać wymaganiom rynku europejskiego. W 2009 roku pomyślnie rozpoczęliśmy współpracę z Warner Brother DISNEY. Posiadamy licencje Mickey, Hannah, Toy Story 3, PRINCESS, Tom & Jerry itp, które są bardzo popularne w ponad 10 krajach europejskich. W 2014 r został otworzony nowy oddział pod Warszawą, który ma ponad 1000㎡ powierzchni sprzedażowej. DZIŚ Nasze produkty cechują się wysoką jakością. Nasi projektanci dbają o stworzenie modnych produktów dla naszych klientów. Wieloletnie badania, prężny rozwój działu produkcji i sprzedaży, stwarzają dogodną sytuację w relacjach z klientem. Glo-Story posiada bardzo szeroką gamę produktów dla dzieci oraz dorosłych. Nasza centrala zlokalizowana jest na Węgrzech, w pobliżu Dunaju, a produkty sprzedają się dobrze w całej Europie. PRZYSZŁOŚĆ W przyszłości, nasza firma zamierza trzymać się ściśle założonych celów, którymi są : projektowanie zgodne z najnowszymi trendami, a także produkcja wysokiej jakości produktów przy zachowaniu odpowiedniej ceny. Glo-Story to hurtownia odzieżowa. Oferuje szeroki asortyment odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Jako bezpośredni producent odzieży Glostory może zaoferować Państwu atrakcyjne ceny. Nasza hurtownia odzieży znajduje się w Łazach. Hurtownia odzieży Glostory oferuje najwyżej jakości produkty odzieżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLOSTORY
Glostory  to hurtownia i producent odzieży.  Oferujemy szeroki asortyment odzieży męskiej, damskiej, dziecięcej.  Jako bezpośredni producent odzieży możemy zaoferować Państwu  konkurencyjne ceny. Nasza hurtownia odzieży znajduje się w Łazach. Hurtownia odzieży Glostory oferuje najwyżej, jakości produkty. Zapraszamy do hurtowni GLO-SORY WYPRZEDAŻ !!! HISTORIA Firma Glo-Story założona została na początku 1990 roku. W 1995 roku powstała nasza pierwsza marka GLORIOUS, która cieszyła się dużym powodzeniem.Kolejna marka odzieży Glo-Story została założona w roku 2006. W 2010, została uruchomiona linia Glo-BASIC aby sprostać wymaganiom rynku europejskiego. W 2009 roku pomyślnie rozpoczęliśmy współpracę z Warner Brother DISNEY. Posiadamy licencje Mickey, Hannah, Toy Story 3, PRINCESS, Tom & Jerry itp,które są bardzo popularne w ponad 10 krajach europejskich. W 2014 r został otworzony nowy oddział pod Warszawą, który ma ponad 1000㎡ powierzchni sprzedażowej. DZIŚ Nasze produkty cechują się wysoką jakością. Nasi projektanci dbają o stworzenie modnych produktów dla naszych klientów. Wieloletnie badania, prężny rozwój działu produkcji i sprzedaży, stwarzają dogodną sytuację w relacjach z klientem. Glo-Story posiada bardzo szeroką gamę produktów dla dzieci oraz dorosłych. Nasza centrala zlokalizowana jest na Węgrzech, w pobliżu Dunaju, a produkty sprzedają się dobrze w całej Europie. PRZYSZŁOŚĆ W przyszłości, nasza firma zamierza trzymać się ściśle założonych celów, którymi są : projektowanie zgodne z najnowszymi trendami, a także produkcja wysokiej jakości produktów przy zachowaniu odpowiedniej ceny. Glo-Story to hurtownia odzieżowa. Oferuje szeroki asortyment odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Jako bezpośredni producent odzieży Glostory może zaoferować Państwu atrakcyjne ceny. Nasza hurtownia odzieży znajduje się w Łazach. Hurtownia odzieży Glostory oferuje najwyżej jakości produkty odzieżowe. Kontakt: Odbiór osobisty możliwy jest pod adresem: Polska, Łazy 05-552, Aleja Krakowska 163/165. Tel kontaktowy: +48 22 708 88 06 Nasz Dział Obsługi Klienta dostępny jest w dni powszednie od godz. 7.00 do 16.00, w soboty od godz. 8.00 do 14.00 http://www.glo-story.pl/ http://glo-story.firmy.net/ Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rabaty! tylko dzisiaj! www.otien.com - 50%%%% rabaty! promocje! w sklepie otien tylko dzisiaj - od 18:00 do 23:59 www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLOSTORY
Zapraszamy do hurtowni GLO-SORY WYPRZEDAŻ !!! Kontakt: Odbiór osobisty możliwy jest pod adresem: Polska, Łazy 05-552, Aleja Krakowska 163/165. Tel kontaktowy: +48 22 708 88 06 Nasz Dział Obsługi Klienta dostępny jest w dni powszednie od godz. 7.00 do 16.00, w soboty od godz. 8.00 do 14.00 http://www.glo-story.pl/ http://glo-story.firmy.net/ Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaa_
Jak większość kobiet kupuję głównie ubrania, buty i kosmetyki. Zazwyczaj przeglądam takie strony jak: http://www.kodymody.com/pl/garnitury-cs ,bardzo często zamawiam też ubrania na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam zakupy w sieci- to szybsze i często mozna upolować obniżki. Bardzo mi się podobają ubrania z Depare. Szczególnie jeśli chodzi o wybór modeli, wykorzystane materiały. Ładne i bardzo modne- www.depare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×