Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

zakupy odzieżowe

Polecane posty

Gość GLOSTORY
HURTOWNIA - GLO - STORY Nasza hurtownia od początku swojego istnienia oferuje wysokiej jakości ubranka damskie, męskie, dziecięce. W OFERCIE: Koszule męskie - NOWE MODELE 2015 - Wiosna - Lato Jeżeli poszukujecie Państwo rzetelnego dostawcy zapraszamy do współpracy: GLO-STORY czynne pon-piątek 7:00-16:00 Sobota: 8:00 - 14:00 Wólka Kosowska ul. Al. Krakowska 163 tel: 22 708 88 06 W sprawie szczegółowej oferty oraz cennika dla klientów hurtowych prosimy o kontakt. Strony internetowe: glo-story.pl http://glo-story.firmy.net/ Pozdrawia GLO-STORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupy da dziecka,w tym także te odzieżowe robię na stronie e-Infant.pl mogę ich polecić bo mają naprawdę szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moltivolti
Polecam nas;-) działający od kilku miesięcy z dużym powodzeniem sklep internetowy www.moltivolti.pl U nas promocje i wyprzedaże trwają cały rok do -80%... Triumph, Massimo Dutti, Esprit, Bershka, Calvin Klein, H&M, Comma, Levis, Lee etc. Bezproblemowa wymiana, postawa prokliencka, szybka wysyłka, różne formy płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze zakupy w sprawie super czapek znajdziecie tutaj www.heho.com.pl HEHO - producent czapek, akcesoriów i odzieży sportowej. W naszej ofercie: czapki sportowe, smerfetki, czapki zimowe, czapki z daszkiem, czapki bawełniane, personalizacja czapek (broda, wszywki, odznaki, haft). Stawiamy na najwyższą jakość, żywe kolory w odważnych zestawieniach, oryginalne znakowanie i dużo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że spam króluje ;c Szkoda że na większości z podanych powyżej sklepów wybór jest ograniczony a ceny niespecjalne. Ja polecam jak jeden z gości odkupuj.pl Przyjemna strona z ciekawymi ofertami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatenia
Ja nie umiem robić sama zakupów, zawsze wybieram coś, czego potem nie noszę, bo nie pasuje mi jakiś detal. Teraz jak już dzieci odchowałam to chcąc się dowartościować chodzę na zakupy z personal shopperką. Fajna dziewczyna : http://twojapesa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet zamawiam najczęściej odzież sportową na stronie ExclusivSport.pl szybka przesyłka i wysoka jakość odzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po urlopie szukałam sukienki do pracy takiej dobrej na każdą okazję z pewną dozą elegancji i oryginalnym wzorem żeby nie obawiać się, że za chwilę zobaczę w biurze koleżankę w takiej samej sukience. Znalazłam fajne wzory na http://www.poza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
Super sprawa :D sama ostatnio robiłam zakupy sportowe, bo kupowałam plecak, tu: http://www.dobiegania.pl/akcesoria-do-biegania-plecaki-c-133_194.html :) świetnie się je nosi, a ergonomiczny kształt i bardzo mała waga pozwalają na swobodne poruszanie się, a nawet uprawianie sportu z plecakiem. Również każdy z produktów posiada odblaskowe elementy znacząco zwiększające nasze bezpieczeństwo oraz strefy meshowe na plecach wspomagające cyrkulacje powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, Ja robie zakupy w Glostory - www.glo-story.pl , mają duży wybór odziezy, wieć do mojego małego sklepiku w sam raz, zawsze jest coś do wyboru. Ktoś z was też tam kupuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem zdarzy mi się także zamawiać odzież przez internet,chociaż większe zaufanie mam co do obuwia,konkretnie ze strony BucikSklep.pl można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia147
Ja najczęściej kupuje przez internet w sklepach takich jak Answear, Zalando, Salt and Pepper, Recman :) Dodatkowo znalazłam fajną stronkę, która zwraca część pieniędzy za wydane zakupy :) Polecam sprawdzić Planet Plus, które nie dość że zwraca część kwoty to jeszcze łączy się ze wszystkimi innymi zniżkami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję na www.odkupuj.pl i jestem zadowolona, bo mają na prawdę dobre ubrania, buty, biżuterie i czego dusza zapragnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy odzieżowe,szczególnie stroje sportowe kupuję ze stronki NaFitness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanarek_kiki
przylaczam sie do pozytywnych opinii odnosnie Factory Annopol :) odkad uruchomili trase s8 jezdze na zakupy wlasnie tam, bo naprawde sprawnie sie jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba najbardziej lubię sklep mosquito. Czekam zresztą na przesyłkę od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie jak koleżanka wyżej,tez często kupuje ze strony NaFitness.pl mają fajną,sportową odzież w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestia
Najczęściej robię zakupy w sklepie internetowym www.lejdi-sklep.pl Nigdy nie miałam problemów z towarem czy przesyłką. Wczoraj kupiłam u nich piękną sukienkę na sylwestra, jeśli ktoś nadal szuka idealnej kreacji to nich zajrzy do nich polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś kupowałam w sieciówkach, ale że nie cierpię tłumów ludzi, kolejek w przymierzalniach.. to postanowiłam robić zakupy online. kupuje ciuszki taniej, ale tylko takie, które są markowe i w świetnym stanie... no i są dużo tańsze niż w sklepach stacjonarnych... polecam http://odkupuj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×