Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maxraf

Poznam dziewczynę, kobietę Czestochowa

Polecane posty

Jeśli czujesz się samotna, zaniedbana, brakuje Ci męskiego ciepła i dobrego towarzystwa lub po prostu chcesz puścić wodzę fantazji i dobrze zaszaleć, przeżyć coś niesamowitego, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Mogę być delikatnym kochankiem... Jeśli chcesz… będę pieścił i namiętnie całował całe Twoje ciało usta, uszy, szyję, piersi… a na końcu zajmę się Twoją śliczna szpareczką, która z podniecenia będzie robić się coraz bardziej wilgotna i mokra... Będę ja lizał bez opamiętania. Wyliże także Twoją pupkę. Zajmę się Tobą TAK, że będziesz błagała, abym wszedł w Ciebie Skarbie. Będziemy kochać się tak jak chcesz, gdzie chcesz i tak jak lubisz mocno, zmysłowo, delikatnie, głęboko… LUB Jeśli brakuje Ci bardzo ostrego seksu takiego, o którym marzysz i śnisz - nie ma sprawy, u mnie go dostaniesz - zafunduję Ci najlepsze rżnięcie pod słońcem... Najpierw wyliżę dokładnie Twoją szparkę, pupę, piersi, ciałko - może pozycja 69? Następnie będziemy kochać się w najróżniejszych pozycjach. Na koniec wezmę Cię od tyłu, złapię za włosy jedną ręką, a druga będę pieścił Twoje piersi i cipkę... W końcu wsunę go w Twoją soczystą szparkę i będę ruchał Cię tak mocno, aż Twoje sutki staną się twarde jak nigdy wcześniej, a z Twojej Cipki tryśnie gejzer. Z rozkoszy będziesz tracić przytomność i mdleć... Kiedy osiągniesz orgazm i powiesz, że wystarczy i masz dosyć - to nic z tego. Wezmę Cię jeszcze raz i kolejny… i doprowadzę do takiej rozkoszy, o jakiej nawet nie śniłaś... Zanim skończę przeżyjesz kilka orgazmów, a na koniec trysnę na Ciebie i zaleję Twoją twarz i piersi... Może być??? ;-))) Potem może być od nowa... Jestem dobrze zbudowanym, sympatycznym, zadbanym i przystojnym facetem w wieku 33 lat. Gwarantuję sex na najwyższym poziomie. Zrobię Ci tak dobrze, jak nikt, nigdy wcześniej. Po naszym spotkaniu nie będziesz mogła przestać o mnie myśleć. Gwarantuję Ci Kochanie 100% dyskrecji, poufności oraz higieny i zdrowia. Twoja prywatność i anonimowość to dla mnie rzecz święta. Wymagam tego samego. To co - spotkamy się? Szukam dziewczyny – kobiety do stałego układu. Zakazany owoc smakuje najlepiej - jeśli jesteś mężatką - odezwij się. Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×