Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałam faceta. Jak mu powiedzieć, że noszę pieluchy dla dorosłych ?

Polecane posty

Gość gość

majtki tena. Mam 25lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu je nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nietrzymanie moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co masz mu to mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kina

Problem jest poważny i żenujące są niektóre tu komentarze. Mnie pomogli w spzitalu Orthos we Wrocławiu. Mój problem był konsekwencją porodu. Pozwolili mi odzyskać komfort i pewność życie, co na mówię, nową jakość życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez ukrywam

ze nosze rotezy zębowe są one bardzo wysokiej jakości kosztowały pare tys euro tak tak tyle kosztowały nazywają się 

Teleskopprothesen bez podniebienia 

nie takie babcine jak kiedyś 

tylko na podniebieniu jest taki łącznik metalowy i wlasnie nie wiem czy przy całowaniu będzie wyczuwalny :( 

niestety choroba kości nie pozwoliła na implantaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez ukrywam

Wiec nie jesteś sama która cokolwiek ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosze pampersy

moj chlopak chce wspolzyc jak mam mu o tym powiedziec ze nosze pampersy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

JESSSSU TO NA PEWNO PROVO ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananas

A ja mam proteze i jak mam to mu powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego prowo? Ludzie borykają się z różnymi wstydliwymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrong

uważam że najważniejsza jest sczerość im dłużdej nie powiesz tym bedzie gorzej, a polecam wypróbować dyskretne wkładki Tena, są bardzo pomocne i dyskretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle sposobów na leczenie nietrzymania moczu, że nie trzeba się męczyć i wstydzić. Też po urodzeniu drugiego dziecka miałam ten problem ale poszłam na konsultację do ginekologa, który zajmuje się leczeniem tego typu schorzeń i dzisiaj nie muszę się bać kichnąć i śmiać w towarzystwie. Mieszkam na Śląsku i jest tutaj świetny lekarz, doktor Serafin, którego mogę wszystkim polecić. Wykonał u mnie trzy zabiegi laserem i dzisiaj już nie pamiętam, że miałam taki problem. Po co nosić "pieluchy" jak można spróbować wyleczyć ten wstydliwy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana nie mów mu nic po co chcesz mówić o tym? Nietrzymanieoczu często się zdarza tym bardziej po porodzie po co będziesz to roztrząsać i mówić o tym nie rozumiem 🙂 jak zapyta co to za majtki wtedy mu powiedz ze cierpisz na taką chorobę, jejku co w tym złego jak facet jest dojrzały to zrozumie a jeśli by jakieś komentarze dawał to daj sobie spokój z dzieciakiem 🙂 trzymaj się 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba provo, w dodatku sprzed kilku lat. Która 25latka doprowadza się do takiego stanu, że musi nosić pieluchy? Chyba, że to zboczenie i nosi, bo lubi. Ludzi podniecają różne rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To chyba provo, w dodatku sprzed kilku lat. Która 25latka doprowadza się do takiego stanu, że musi nosić pieluchy? Chyba, że to zboczenie i nosi, bo lubi. Ludzi podniecają różne rzeczy. 

Niektóre choroby nie pytają nas o zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy byś rozsądni.  Prawdopodobieństwo, że temat stworzyła mocno schorowana laska albo zbok, który zaraz potem wypuścił miliard plemników na łapę? Wiadomo.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem to w co każe nam wierzyć rozsądek koło prawdy nawet nie stało. Ale to Kafe inny stan umysłu wiec na bank amator pieluchowania. Był tu taki gruby temat na 100 stron. Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×