Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy bomba kalorii na imprezie bardzo odbije mi się na wadzę?

Polecane posty

Gość gość

Mam taki problem. Odchudzam się 6 tygodni i w sobotę mam imprezę. Schudłam już 6,5 kg żadnych poważnych grzeszków nie miałam i nie wiem jak zareaguje mój organizm. Jem w granicach 1200 kcal dziennie, a tam dobiję pewnie do hmm... 3 tys. Czy jeżeli po czymś takim będę normalnie kontynuowała dietę to po np tygodniu będzie ok? Czy muszę np robić jakieś oczyszczanie i dodatkowo ćwiczyć, by jakoś to poszło w zapomnienie? Jakie macie doświadczenia z takimi wyskokami? Na drugi dzień 1 kg więcej? Szybko schodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czasie odchudzania też czasami (np. raz na 1-2 miesiąca) robiłam sobie Dzień Obżarstwa. Następnego dnia waga zawsze pokazywała mi 1-2 kg więcej. Waga wracała do poprzedniego stanu jakieś 2-3 dni po tym obżarstwie. (oczywiście zaraz po tym dniu wracałam do diety) Czyli w moim przypadku wiązało się to ze stratą ok. 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to niewiele ci doda do wagi. A po drugie przybędzie ci na wadze bo przecież jedzenie będzie w tobie siedziało aż je przetrawisz wiec waga i tak będzie większa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dzięki :) Bo ważę się co sobotę, czyli jutro rano zobaczę co tam na froncie a do następnej soboty... loooz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę, że nawet nie tyle kalorie zamienią się w tłuszcz, co po prostu to będzie ciężar tego jedzenia leżącego w jelitach. Ale zrobisz porządną kupę raz czy dwa, i waga wróci do normy. :) Jeden raz to za mało by przybrać realnie na wadze (w formie tłuszczu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×