Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką surówkę robicie do schabowego drobiowego ?

Polecane posty

Gość gość

Przepraszam za błąd w tytule ale chciałam w skrócie ;-) Wiadomo jak drobiowy to już nie schabowy,a chodzi mi o kotlet drobiowy w panierce ala schabowy. Jaką surówkę robicie do niego ? (jeśli można poproszę o przepis) Ja zazwyczaj buraczki lub mizerię ale chciałabym podać go z czymś innym jednak pomysłu brak. Ciekawa jestem z czym w innych domach jada się takie kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzXXL
Zdecydowanie marchew. Może być z dodatkiem jabłka. ale niekoniecznie. Odrobina cukru i oliwy i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Drobno poszatkowana kapusta pekińska z posiekanym szczypiorkiem i majonezem/śmietaną -cukier, sól do smaku. -Surówka z pora -marchewka z jabłkiem -ogórki kiszone pokrojone w plastry i cebulka pokrojona z krążki/półkrążki z oliwą do smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sałata zielona ze śmietaną albo z wingretem sałatka z pieczonych buraczków z jabłkiem salsa pomidorowa albo owocowa sałatka z pieczonej papryki i pieczonego bakłażana caprese sałatka z gotowanej włoszczyzny z groszkiem, kartoflami i ogórkami kiszonymi przyprawiona oliwą nie majonezem pomidory z cebulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marchewka na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda pasuje co za pytanie,każda jaką tylko lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.mizeria 2. marchewka sama lub z jabłkiem 3.buraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze jakiś fajny przepis na surówkę do drobiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapusta pekińska w miare drobno poszatkowana , kukurydza i groszek konserwowe, papryka czerwona słodka w kosteczke pokrojona , ogórek zielony bez skóry też pokrojony w kostke, wszystko do jednej michy i podlać oliwą lub olejem ale troszeczke , dodać troche soli i gotowe :) albo poszatkowana biała kapusta wcześniej wygnieciona troche ( żeby puściła soki) dodać startą marchew , majonez bardzo mało lub wcale albo samą śmietane , sól i sok z cytryny , wymieszać i jeść :) tylko śmietany też niedużo żeby surówka nie pływała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie też pieczarki smażone z cebulą , czerwoną kapuste też poszatkowaną z jabłkiem i cebulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×