Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roksana9889

Ślub w Pażdzierniku 2018

Polecane posty

Również myślałam nad tym zegarem dla rodziców lub taka szkatułką na wino z grawerem. Natomiast dla gości magnesy z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już za rok! większość rzeczy i przygotowań jeszcze przed nami, bo niby rok to sporo czasu, ale zlec***ewnie raz dwa. narazie mamy tylko termin sali weselnej w hotelu best western efekt express w krakowie, to piękna sala! A suknie już wiem jaką chcę mieć, ale to wszystko w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizują Państwo przyjęcie weselne i nie mają pomysłu na ORYGINALNE upominki/podziękowania dla swoich gości? Zapraszamy na www.sbndesign.pl W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór betonowych osłonek w geometrycznych, prostych kształtach! Idealnie sprawdzą się w roli oryginalnych winietek dla Gości! Dzięki swoim małym rozmiarom będą zarówno efektowną dekoracją stołu jak i nietuzinkowym PRAKTYCZNYM mini prezentem dla Waszych Gości! Taki upominek na pewno zapamiętają osoby nim obdarowane! Szczegółowe ceny przy zamówieniach większej ilości sztuk dostępne w katalogu na stronie www. Możliwość wyceny indywidualnej a także zakupu z posadzoną rośliną i winietką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prawda czerwiec 2018 ale przygotowania pełną parą. Ja dodatkowo oprócz fotografa biorę fotobudkę. Przed fotografem ludzie się tak nie "otwierają" jak to ma miejsce przy fotobudce. Fotobudki robią furrorę na każdych imprezach wśród młodszych i starszych. Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×