Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

W jakim celu ludzie w ogóle posiadają telewizory?

Polecane posty

Przecież oglądanie TV w dzisiejszych czasach to marnotrawienie czasu - wszystko jest w internecie. I w przeciwieństwie do telewizji internet nic nie narzuca tak jak TV z swoim z góry ustalonym programem, można sobie wybrać co sie chce oglądać w kazdej chwili. Telewizja to bardzo przestarzały przeżytek. Rozumiem ludzi starszych, którzy nie mają internetu, oraz fanów gier na konsolach do których działania potrzebny jest telewizor, ale po co on normalnym ludziom?? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zasypiam przed tv taka forma kołysanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie życia bez telewizora,ale moja nauczycielka kiedyś mówiła ( a chodzilam do liceum jakieś 10 lat temu), że nie mają telewizora w domu od 15 lat, bo nie jest im potrzebny ( a miała dzieci w wieku przedszkolnym-wiadomo bajki itp),ciekawe czy teraz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciusia
dawniej a nie były to strasznie odległe czasy,ludzie nie mieli telewizorów dzieciom czytano lub opowiadano bajki w wolnym czasie grały w różne gry z piłką lub planszowe jeździły na łyżwach,sankach spotykały się z rówieśnikami dzisiaj rodzic sadza malucha przed tv i to ma wystarczyć za cały ****** wychowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem dlaczego wyraz ruch od ruszania się :P żeby nie było mi wyjkropkowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wyobrażam sobie życia bez telewizora,ale moja nauczycielka kiedyś mówiła ( a chodzilam do liceum jakieś 10 lat temu), że nie mają telewizora w domu od 15 lat, bo nie jest im potrzebny ( a miała dzieci w wieku przedszkolnym-wiadomo bajki itp),ciekawe czy teraz ma." wyjasnij co jest niby takiego atrakcyjnego w ogladaniu TV, że sobie nie wyobrażasz bez niego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiasztanistka1994
Jestem lesbijką :) Ps. Wylogowało mnie, to ja, Kasiaszatanistka1994, kocham metal i plecaki kostki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tv odtwarzam to co mnie interesuje z dysku twardego. glównie wykłady akademickie z filozofii, historii starożytnej itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiasztanistka1994
Fajna jesteś, lubię Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×