Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Lubicie mnie?

Polecane posty

Gość gość
sperdalaj konusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz charakter karła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie cie jesteę zakałą forum, zresztą jednym z wielu przez którego się nie chce nawet tutaj zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast Do What Thou Shalt Wszystko: 3077 Tematy: 191 Posty: 2886 Recenzje: 0 Przepisy: 0 x x jestes lewakiem i uposledzencem tak jak bleblak, looser, fiku sryku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:40 - Mylisz się. Jestem konserwatystą i hołduję starym wartościom, czyli Pismu Świętemu i feudalizmowi . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwierasz peleton forumowych idiotów obok tego 92 i smerfetki. I tylko nie pisz o swoim wysokim IQ, bo jeśli nawet je masz, to jest to dowód na to, że inteligencja nie chroni przed głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię, ale pośmiać się z twoich "merytorycznych" wpisów w których za grosz faktów nigdy nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlo - ty jesteś I spamerem tego forum. Wchodzisz na temat i zaśmiecasz go bełkotem beż ładu i składuj. Mi nikt, że piszę bzdury nie udowodnił, a tobie to zostało udowodnione wielokrotnie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym pavlo powinieneś nabrać trochę pokory. Pan Bóg jest nie rychliwy, ale sprawiedliwy, a zauważ, że zniknęł dwie twoje lewicowe towarzyszki: moorland i krwawa. Może w końcu je sprawiedliwość dosięgła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nikt, że piszę bzdury nie udowodnił, a tobie to zostało udowodnione wielokrotnie . . . x Zapomniałeś dodać "w moim mniemaniu" przed "Mi nikt.." :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekłem, tylko zasnąłem, a i tak wyszło na moje. "Milord" pochodzi z angielskiego. Angielski pochodzi od anglosaskiego . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przeczytaj definicję Oxfordu, milord pochodzi z francuskiego, a dzisiejszy angielski to zbitka masy innych języków...w tym francuskiego i języków nordyckich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angielski się zmienił po 1066 po inwazji Normanów. Wcześniej, przez 600 lat mówiło się tam w jednym języku anglosaskim. A Skandynawowie, osiadli w Anglii, szybko przyjmowali anglosaski, jako swój język. A angielskie "my" pochodzi od anglosaskiego "min", a angielskie "lord", pochodzi od anglosaskiego "hlaford", więc wyszło na moje . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, od tego pochodzi "my lord", "milord" jako jedno słowo pochodzi wyłącznie z francuskiego. Poza tym kłócisz się z tym co ustalili językoznawczy lepiej wykształceni i dużo inteligentniejsi od ciebie. Ośmieszasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym o języku angielskim jako takim możemy mówić dopiero od powstania państwa, wcześniej to była banda plemion budujących domki z łajna i to milenium temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milord to francuskie słowo. Tak służba tytułowała arystokratę,któremu służyła. Samo słowo weszło w użycie we Francji i na początku tytułowano nim burmistrzów miast,a gdy zastąpiono ten tytuł nazwą "mer" arystokracja przejęła go do użytku. Wystarczy historię Francji znać,żeby takie rzeczy wiedzieć,ale athelgast jak zawsze swoje przypuszczenia jako dowody stawia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy otworzyć słownik żeby to wiedzieć, ale nawet to przerasta jego możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież edelgast ma chory łeb, ciągle coś mu się w nim roi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wciągasz do nochala :D? ze masz tak przekrwione oczy i nagły,zmienny nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Edelgaście jesteś blondynem, 186cm wzrostu, 100kg wagi i nie masz odwagi spotkać się z pociągającym dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaa jest łysym ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berutiel
Co się dzieje z Edelgastem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa z nocy
właśnie! pamiętam dawne rozmowy beruthielki z edelgastem, czytało się aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×