Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćAnnkara

skuteczny zabieg na cellulit?

Polecane posty

Gość gośćAnnkara

Gdzie w wwie warto się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkara
Obecnie mieszkam w wwie, ale ogólnie jestem tu na kontrakcie do końca roku:) Może jak się uda dłużej. A tak to z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w Warszawie miejsc gdzie mają dermomasaż podciśnieniowy. Ja akurat jestem z Poznania, więc korzystam z dermomasaży w salonie Beauty Premium. Wg mnie to jeden z lepszych zabiegów na cellulit, a miałam już wcześniej masaże bańką chińską i endermologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne zabiegi, dieta niskowęglowodanowa, herbata zielona, cla i codzienny ruch, u mnie to się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zabiegi to skuteczna w walce z cellulitem jest karboksyterapia i endermologia. Można również wykonać zabiegi przy użyciu Cellactora czy Maximus Trilipo. Takie zabiegi działają głębiej niż wszelkie kremy i skutecznie ujędrniają skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwellka
Ja czekam az na Nowogrodzkiej otworzy się Tanrei - a to już we wrześniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnkaa
Słyszałam w Tanrei zabiegi wykonywane są za pomocą najnowocześniejszej aparatury, nie wiecie co dokładnie ma tam być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być dermomasaż podcisnieniowy, ale niekoniecznie w Tanrei. Nie chodzę do salonów, które ogłaszają się za zakupach grupowych - takie mam zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaż bańką chinska + regularne masowanie ciala z balsamem. ja mam teraz professional home expert z belendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był jakis zakup grupowy do Tanrei? i dlaczego to niby coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie w google groupon i tanrei i zobaczysz jak czesto sie oglaszaja. Potem wylicz sobie od tej ceny 27% bo tylko tyle za usługę dostaje tanrei od groupona i dowiesz się jaką wartość ma ta usługa. Potem zastanow się jakiej jakosci mogą być zabiegi za tą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką. Nie wierzę w jakość usług z grupona, to nie może działać. Ja jak szukam taniej, to czasami skuszę się na jakieś akcje zakupowe Elle, czy Twojego Stylu. Tam też są duże rabaty, ale wydaje mi się, że to jeszcze sensownie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
Na cellulit polecam zabiegi endermologii i masaży bańką chińską ! :) Super efekty gwarantowane . Ja chodziłam do Body and Beauty Clinic w Warszawie i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie na cellulit polecana jest karboksyterapia - to nowa metoda, które redukuje ceullulit dzięki wprowadzaniu CO2 pod skórę. Dwutlenek wywołuje szybsze przemieszczenie się przeciwdziałającego tlenu, który z kolei wspiera odbudowę kolagenu - warto sprawdzić www.aw-derma.pl/karboksyterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkamałgośka
dzięki za sugestię :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie najlepszy jest dermomasaż, ja u siebie dość szybko widziałam poprawę :) www.beautypremium.pl/aktualna-oferta-i-cennik/dermomasaz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska12345678
Polecam zabieg wyszczuplający, modelujący sylwetkę VelaShape III w klinice Dr Legrand w Krakowie. Efekty są oszałamiające, skóra mocno ujędrniona , problem cellulitu zniknął! Wypróbowałam na sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zabieg Dermapen i bardzo go polecam, bo po nim znacznie zmniejszył mi się cellulit. Podczas zabiegu używana jest tylko igła a nie igła i strzykawka tak jak w przypadku mezo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 27
Jestem normalnej postury, Zdrowo się odżywiam, od czasu do czasu ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne kremy wyszczuplające, rękawice do masażu- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Super efekty. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 27
Jestem w miarę szczupłą osobą, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, chodzę na zumbę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Stosowałam różne kremy antycellulitowe, rękawice do masażu- i nic. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Polecam. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 27
Jest taka strona http://depilacja24.pl/ i porównują tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać jaka depilacja wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej działa zwykłe domowe zawijanie w folię.  Zwykłą folie spożywczą. Mi to skutecznie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×