Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie pieluchy zakładałyście Waszym dzieciom i opnie o nich

Polecane posty

Gość gość

Które okazały się hitem, a które kitem? Moje Hity: -Pampers Premium Care do rozmiaru 3. Były naprawdę rewelacyjne, dobrze trzymały luźne kupki. Rozmiar 4 nie miał już tej siatki, stwierdziłam, że nie warto wydawać na nie pieniędzy; -Pampers Active Baby - moim zdaniem cena adekwatna do jakości, fajne, elastyczne boki, nigdy nam nie przeciekły. Mały minus to dziwny zapach. Kity: - Tesco Loves Baby - okropny smród pieluch, nie nałożyłam dziecku nawet jednego, wydałam napoczętą paczkę. - Dada - dziwnie pachniały, moje dziecko dostało od nich uczulenia - Fun&Fit z Rossmana. Dziwne i niewymiarowe, beznadziejnie się zapinały. Jak widzicie nadal nie znalazłam idealnych pieluszek, ale Pampers Active Baby są bliskie ideałowi. Podzielicie się swoimi spostrzeżeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kit: -pampers -bella Hit -dady NAJLEPSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hit dada kit inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem oryginalne pampersy i dady są dobre. Najczęściej kupuję pampersy, bo dady właśnie mają taki dziwny zapach i boję się że to straszna chemia. Te inne z rossmana u mnie się nie sprawdziły. Dla mnie numer jeden to pampers. Wiadomo cena trochę przesadzona, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie mi dady też strasznie śmierdzą no i maluch dostał uczulenia od nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pampersy to nie śmierdzą? Okropnie śmierdzą, dlatego ich nie kupuję. Dady nie izolują wilgoci i pupa jest mokra. Rosmana pieluszki są grube. Wg mnie nie ma idealnych pieluch w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie dady, te z ross mana strasznie sztywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my używamy pampers active baby dry i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw pampersy new bor dada bardzo zadowolona z nich byłam. w końcowej fazie jak córka miała pampa tylko na noc to helena harper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nr jeden to pamers active baby - zapach mi nie przeszkadza a i pupie mojej corki tez nie. Idealnie trzymaja wilgosc. Dady uzywam czasem - migdy na noc - prawie wogole nie trzymaja wilgoci, tylek jest caly czas mokry. Pampers premium care - moja corka po jednym sikaniu smierdziala moczem jakby kilka godzin w jednej pieluszce chodzila. Jeszcze kiedys ktos przyniosl jakies badzieiwe z e-leclerca - jakies francuskie pieluchy i byly tragiczne. Byly jakies uszkodzone bo na pupie zostawialy jakby krysztalki - chyba dziurawe i ten zel absorbujacy wylazil - dno dno dno. Aha i zapomnialam o najwiekszej porazce. Papmpers sleep& play. Moze i wklad absorcujacy wilgoc zblizony do reszty pampersow, ale brak rozciagliwych bokow to meeeega porazka. Wbijaly sie wrecz w cialo. Na zakonczenie pieluchowego wywodu - kazde dziecko ma inna skore, inne predyspozycje i trzeba dobrac pieluchy pod ta mala pupe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers ab najlepsze wg mnie. Dada kit to kwatdratu Rossman srednie lidl tak jak rossman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hit : Zdecydowanie pampers premium care kit : Może kit to za dużo powiedziane, ale pieluchy dada mnie rozczarowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się różnią pampers active baby od zwykłych pampersów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się różnią pampers active baby od zwykłych pampersów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hit: pampers premium care do rozmiaru 3 (siatka - ekstra sprawa przy luznych kupach), rossmann premium (NIE fun&fit), pieluchomajtki rossmanna w rozmiarze 5, w miare pieluchomajtki dada 4&5. Kit: z tych co probowalam to rossmann fun&fit i dada pieluchy - pielucha pozostaje sucha, a skora mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle papmpki to wlasnie active baby te zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomarańczowe pamki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki mały miał alergię skórną prawie na wszystko (a trwało to ponad rok) tylko Huggies- fajne, ale sztywne. Nie były bardzo chłonne, wtedy ważne było że nie uczulały. Później- tylko Pampers active baby, chłonne, wygodne dla dziecka, miękkie... Pod sam koniec Dada, mniej chłonne ale równie miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys nie wiedziała to Dade produkuje Pampers autorko, tylko specjalnie dla Biedronki, są tańsze od Pampersów i z tego co słyszałam Dady nie są zapachowe, więc puknij się w czoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Libero-nie przeciekały,Dady ani nie przeciekały ani nie uczulały.Później przerzuciłam sie na pieluchy no name pakowane zawsze po 100szt w foliowym przeźroczystym opakowaniu miękkie i również nie przeciekały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hit: Dada Kit: Pampers - odparzenia Huggies - przeciekały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×