Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny powiedzcie mi co robię nie tak, bo ciągle łapią mnie infekcje tam na

Polecane posty

Gość gość
jesteś świeża i pachnąca ale robisz dokładnie wszystko żeby mieć infekcję, za często sie podmywasz, golisz sie do zera, nosisz władki które sa perfumowana i z syntetycznych materiałów, do tego majtki pewnie ze sztucznych materiałów. Niestety chyba powinnaś podmywać się 2 razy dziennie delikatnym płynem, majtki bawełniane 100%, probiotyki, lactovaginal, wkładki tylko wtedy gdy potrzeba, włosy to już trudno jak chcesz golić to rób tak dalej, bo przecież teraz wszyscy tak robią nie zapuścisz buszu chyba ze chcesz, ja bym się poświęciła żeby sprawdzić efekty takiej terapii ha ha ha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam właśnie preparaty z żurawiny, one ogólnie chronią drogi moczowe przed infekcjami, do tego płyn do higieny intymnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z kolei faktycznie polecam żurawinę. tzn w preparacie od zapaleni cewki niedaleko do zapalenia pęcherza moczowego i kłopot gotowy. sama używam żurascin uro, który zawiera także pokrzywę i witaminę c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, dlaczego żrecie jakieś chemiczne tabletki z niby żurawiną zamiast kupic sobie prawdziwą suszoną? dla mnie jest o wiele lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zasadzie sama się wpędzasz w kłopoty, pominę sprawę owłosienia - względy estetyczne więc jak lubisz golić to nie rezygnuj, ale... Za dużo podmywania, grzybki, drożdżaki lubią wilgoć, plus do takiego częstego podmywania wkładka czyli źródło dodatkowego ciepła i masz gotowe... Nie każdy ma takie skłoności, ale ty masz więc zamiast wkładek i mycia się tam kilka razy dziennie polecam dobrą bawełnianą bieliznę, mycie rano i wieczorem, w okres zamiast mycia przy kazej zmianie podpaski chusteczki do higieny intymnej. Nasiadówek nie polecam, moimzdaniem to głupie bo daje i ciepło i wilgoć. Ale polecam letnie kąpiele z dodatkiem mleka, pomaga błyskawicznie odbudować florę bakteryjną. Nie śpij w bieliźnie i żadnego mydła... nieważne czy zapachowe czy biały jeleń, mydło ma nieodpowiedni odczyn *zasadowy bodajże. tylko prpraty do higieny intymnej, ja ostatnio używam pianki, świetna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazięka się uchlała
:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie depiluj c**y to nie będzie infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 137
Za często się podmywasz. Zmień bieliznę na bawełnianą. Stosuj Lactovaginal np. co drugi dzień. Do higieny intymnej używaj żelu Plivafem - typ F (pomarańczowy), jeśli masz problemy z grzybicą lub niebieski, jeśli z bakteriami - naprawdę są skuteczne. Może nie są najtańsze, za to bardzo wydajne. Zrób porządny posiew moczu i wymaz z pochwy, żeby zobaczyć, czy przypadkiem nie masz infekcji mieszanej. Możliwie zminimalizuj cukry w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12356
po 1 jak juz mówiły: nie wolno sie za czesto podmywać! 2 razy max dziennie. Po 2 daj se odpocząć cipce i nie gól jej aż sie wyleczysz! Po 3 - idź do gina,żeby przepisał leki, które wybiją grzyba! Po 4 - Lactovaginal albo Gyno Lact i to nie co drugi dzien a codziennie odkąd skonczysz kuracje od gina. Probiotyki te stosuj długo, czasem 2 lub 3 dziennie przez np 2 lub 3 tygodnie. Wierzcie mi- mam za soba 15 lat tego draństwa i dopiero to mnie na nogi postawiło :) A w krytycznych sytuacjach - płyn betadine na tampon i na noc do pipki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×