Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szycie ubrań

Polecane posty

Gość gość
Fajne dodatki to też Bottonext http://www.bottonex.pl/ To producent z Kielc. Wybór mają ogromny a na życzenie wykonują produkty z logo klienta. Firma bardzo solidna, zamówienia sa zawsze realizowane na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także od dłuższego czasu się tym zajmuję. Teraz także poszerzyłam działalność o różnego rodzaju akcesoria. Dodatki kaletnicze zamawiam zazwyczaj z www.dkal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też nawiązać współpracę z profesjonalną szwalnią i wzorcownią. Ja od ponad roku korzystam z usług www.elastic.com.pl i musze przyznać, że jestem zadowolona z jakości usług produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o takie wyposażenie dla zakładów krawiecki, o dodatki krawieckie to właśnie jak najbardziej polecam współpracę z http://alpa-lamowki.pl/. Fajne miejsce do tego, aby kupić to, co jest potrzebne. Duży wybór, dobre ceny, plus za współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, aby zakład krawiecki miał nawiązaną też współpracę z farbiarnią, np. www.bilo.pl :) Coraz więcej kobiet decyduje się na szycie zarobkowe, zakłada własne firmy, szyje ciekawe ubrania, które wyróżniają się designem:) Masę tego typu sklepów online możemy aktualnie znaleźć. Aby się wybić, ważne jest dostarczanie dobrej jakości ciuchów. Coś zrobionego z kiepskiego materiału się nie sprawdzi. Dlatego, jeśli myślimy o założeniu biznesu ciuchowego to dobrze jest mieć zaufanych partnerów, BILO do takich należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zwykłe ciuchy na co dzień to wydaje mi się, że lepiej kupować gotowe niż szyć na zamówienie. Ale odzież specjalistyczna, że tak powiem, np. togi prawnicze to już temat dla specjalistów, wiadomo - np. http://styl.elo.pl/togi-prawnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham szycie

Jeśli lubicie szyć z miękkiej i przyjemnej dresówki, to polecam www.prostozmetra.pl
Mają przepiękne wzory inne niż w większości sklepów. Dresówka jest od polskich producentów, a w ich jakości jestem zakochana, po wielu praniach wygląda cały czas tak samo dobrze. :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broszka30

ja dopiero od niedawna szyje swoje ubrania 😄 zakupiłam Łucznika Amelię i rozpoczęłam swoją przygodę! idzie mi całkiem nieźle tak w sumie, sporo "trików" pokazała mi babcia, ale korzystam również z filmik na Youtubie i sporo ciekawych porad znalazłam na przepisnaszycie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna01
Dnia 15.02.2019 o 09:46, Gość broszka30 napisał:

ja dopiero od niedawna szyje swoje ubrania 😄 zakupiłam Łucznika Amelię i rozpoczęłam swoją przygodę! idzie mi całkiem nieźle tak w sumie, sporo "trików" pokazała mi babcia, ale korzystam również z filmik na Youtubie i sporo ciekawych porad znalazłam na przepisnaszycie.pl

Łucznik ma super maszyny do szycia. Ich maszyne miała moja babcia, potem moja mama a teraz ja - ja co prawda mam juz wyprodukowana przez aspa electro ale dalej to tama sama jakość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi anna

Zaczynałam swój biznes od szycia w domu. Jednakże, duże zainteresowanie i zapotrzebowanie sprawiły, że musiałam wynająć lokal i zakupić maszyny. Te udało mi się zakupić od importera, a dokładnie od  Bosmann. Za jego sprawą stałam się właścicielką nie tylko klasycznych maszyn do szycia, ale i niezmiernie ważnych maszyn ultradźwiękowych. A do tego masa akcesoriów, nie do zastąpienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karowronka

Ja szyje ubrania od niedawna ale mam mega zajawkę na to 😄 Super sposób na relaks i rozwinięcie swojej kreatywności. Strona Przepis na szycie jest bardzo pomocna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha37

Ja jak zaczynałam swoją przygodę z szyciem, to znalazłam fajny internetowy sklep właśnie z takimi różnymi krawieckimi rzeczami, jak guziki, zatrzaski itd. https://krawgors.pl/ - polecam, duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Hej, szycie to świetna sprawa:) czujesz co chcesz i z czego chcesz. Ostatnio znalazłam fajna stronke z tkaninami tekstyliada.com,  może znajdziecie coś dla siebie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam szycie samemu :) Jak już się nauczysz, to super sprawa. Dodaj do tego dobre materiały i masz gotowy przepis na szafę z super ciuchami :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się szyciem ubrań na zamówienie to polecam wam skontaktować się z http://bfield.pl/ Moja firma z nimi współpracuje od dawna i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneetass

Każdemu kto lubi tego typu robótki, mogę polecić sklep z którego sama zamawiał włóczki, kordonki czy szydełka. www.twojapasmanteria.pl - Do wyboru do koloru. Produktów mają na tyle dużo, że każda z Was powinna znaleźć u nich coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka

jeśli chodzi o koszty, to ja po prostu kupuje w miejscach, w ktoych ciuchy na mnie dobrze leżą, jedną z takich sklepów jest sibysi.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×