Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znieczulenie u dentysty nie zadzialalo

Polecane posty

Gość gość

Chcialam usunac ósemke a wlasciwie jej resztki.Pomimo kilku dawek znieczulenia bolalo mnie jak tylko pani doktor zaczynala rwanie.Zrezygnowala wiec i wyslala mnie do chirurga.Boje sie ze tez mnie bedzie bolalo .Mial ktos tak?Boje sie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie sie ze wogole zaczynala, 8 usuwa tylko chirurg szczekowy, przynajmniej powinien bo zwykly dentysta moze zrobic ci krzywde. mnie nie bolalo wogole a mialam rozcinane i szyte dziaslo jednoczesnie. ale to zalezy od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rwania sie nie boje bo wiem,ze nie boli przy znieczuleniu juz kilka zebow rwalam.A dzisiaj bylam zaskoczona decyzja o usunieciu tej ósemki bo nawet zdjecia mi nie zrobila.Przy rejestracji do chirurga pani od razu powiedziala ze mam przyjsc ze zdjeciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mie terz usuwała i co 3 zastrzyki i nic bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobnie, dostałam potrójne znieczulenie, i mimo to bolało jak skurwysyn :o Później tzw. suchy zębodół po rwaniu, to był koszmar koszmarów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do sprawdzonego przez lata dentysty w http://dentarama.pl/dw-oferta.html i nie miałam nigdy sytuacji zeby znieczulenie nie zadziałało. Moze u was dają mniejsze dawki zeby przyoszczędzić. Kto ich tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×