Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

4 rocznica razem, a on zapomniał.

Polecane posty

Gość gość

Przed chwilą wyszedł nie wiem po co. Jest mi cholerni przykro i głupio. Kupiłam mu nowy zegarek, ale nie dałam. Czekałam na jego gest i się nie doczekałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj do sklepu dziewczyno kup sobie cos nie rob takich glupot jak ja kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rocznica slubu? czy od dnia, kiedy zapytal- czy bedziesz ze mna chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jakiego nie było
Przesadzasz! Ja jestem kobieta a tez czasami zdarza ni sie zapomnieć o ważnych datach. Ostatnio o urodzinach męża, wcześniej pamiętałam i nawet kupiłam prezent a pozniej zapomniałam mu go dać i życzenia złożyłam dzień po :D maz sie nie obraził . Każdemu sie może zdarzyć. A może poszedł po kwiaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on niech pamieta i kupuje tobie prezenty, facet ma sie starac. Nie wiem jak jest w waszym zwiazku bo nic nie napisalas, moze to tylko kwestia ze on zapomnial a moze cos sie psuje u was, nie martw sie u mnie tez sie psuje, mam pol roczne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycia razem. Małżeństwem nie jesteśmy, ale mieszkamy razem, a ślub planujemy za rok lub dwa lata. Zawsze pamiętał. 3 tygodnie temu w jego spodenkach znalazłam pudełeczko, prawdopodobnie z biżuterią, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszedl do kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Dortmurdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to albo kupil Tobie podeleczko z bizuteria i zapomnial, albo dla innej baby, moze mamy. Czasami pamieta sie o waznych datach caly miesiac przed a w dzien akurat umyka i jest klops. Nic sie nie martw moze, jak sobie przypomni to tym bardziej postara sie zrewanzowac, a prezent mu daj to nie powod do klotni czy obrazania sie. My zawsze planujemy rocznicowe wieczory, jak maz cos wymysli to uprzedza. Moze nie ma co robic sekretow i tajemnicy tylko zasugerowac wieczor przed ''to jak uczcimy nasze 4 lata?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniał. Dzisiaj wynajął dwa skutery (jesteśmy w Chorwacji) i dzisiaj rano dał mi prezent. Nie miałam zamiaru się obrazić, poprostu było mi trochę przykro. Bo jak narazie to możemy obchodzić tylko rocznice bycia razem, rocznice zaręczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z tą biżuterią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem oboje co roku zapominamy o naszej rocznicy ślubu. Czasami któremuś zaświta że chyba zapomnieliśmy dzisiaj o ważnej dacie i wtedy to drugie szybko łapie albo i też zajarzyło w podobnym czasie i wtedy się uśmiechamy do siebie. Miałoby się wtedy ochotę powiedzieć "Rocznica ślubu. Nie do wiary. Sześć lat użerania się z cholerykiem" ale jakoś nie świętujemy. Za dużo spraw na głowie. Zresztą ja nienawidzę obchodzenia różnych głupkowatych świąt, rocznic... Obchodzenie urodzin swoich i cudzych z trudem toleruję. Tak jakby mało było spraw do załatwiania w życiu jak łażenie za prezentami i pieczenie tortów. Już i tak wystarczająco często musimy to robić bo co miesiąc coś tam wypada albo dla kogoś coś trzeba kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dał mi złotą zawieszkę w kształcie serca ozdobiona brylantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×