Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katrina12345

wybielanie zębów czy warto

Polecane posty

Gość katrina12345

Hej, chciałabym się dowiedzieć, jakie metody stosujecie, żeby mieć białe, ładne zęby. Ja jestem podłamana, bo żadne sposoby nie pomagają. Zdecydowałam się na wybielanie w gabinecie i myślę, żeby udać się do gabinetu Indexmedica (wyczytałam, że mają promocję na skaling i wybielanie przez całe lato i cena mnie zachęciła). Ktoś z Was wykonywał taki zabieg? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jasne, ze 'domowe' sposoby nic ci nie pomoga, najwyzej zniszcza szkliwo. Skaling to zabieg higieniczny, ktory powinnas stosowac co 3-6 miesiecy. Wybielanie to zabieg kosmetyczny. Dobry jest Zoom, bo nieinwazyjny, rozmawialam na ten temat z dentysta i z chemikiem, ktory w skladzie rowniez nie widzial nic niebezpiecznego - metoda dziala na zasadzie utleniania. Ale efekt jest swietny. W Anglii kosztuje okolo £300, w Polsce zapewne znajdziesz taniej. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też próbowałam domowych sposobów wybielania i niestety cudów nie zdziałały, ja miałam wybielane zęby w http://www.hercka.pl/ to było wybielanie z wykorzystaniem aktywnego tlenu, zęby naprawdę ładnie teraz wyglądają, myślę, że wybielanie tylko w gabinecie się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam wybielanie laserem, Po chwilowej poprawie zeby sa znacznie gorsze niz przed zabiegiem. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybielanie niszczy zeby, nieważne czy robisz to w domu czy w gabinecie, daj sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od metody z jakiej skorzystacie, ja wybielałam zęby w http://impladent.pl/ metodą beyond, jest to metoda bardzo bezpieczna, zęby w końcu są białe, a ja czuję się atrakcyjniej, po prostu trzeba poszukać sobie gabinetu który korzysta z nowych technik wybielania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto bawić się w różnego rodzaju preparaty z aptek czy sklepów. Sa juz przereklamowane. Może pomagaja jedynie utrzymać biale zeby, ale na pewno nie wybielaja ich. Ja dostałam od męża prezent na rocznice. Zafundował mi wybielanie zębów w http://dentarama.pl/dw-oferta.html i efekt bylo widac juz po pierwszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z tym, że jeśli wybielać zęby to w gabinecie, mnie nie interesowała subtelna zmiana koloru, dlatego poszłam do http://j-dent.com.pl/ i zdecydowałam się na wybielania metodą Beyond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto. Jak jest taka możliwość i nas stać to ok. Może i niszczą zęby, ale wolę mieć piękny uśmiech i cieszyć się białymi niż chodzić z takimi żółtymi :((( Ja wybielałam zęby tutaj http://www.tendent-stomatologia.pl/ i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybielałam zęby u http://www.cs-eskulap.eu/ wg mnie idealny uśmiech to nie tylko zdrowe zęby, ale też ważny jest ich kolor, warto było wybielić zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współcześnie w większości miejsc korzystają z bezpiecznych metod wybielania, mnie ładny kolor zębów udało się uzyskać dzięki zabiegowi wybielania w http://medident-tabor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malfkaa844
czasami dobra dieta działa cuda, zero kawy, wina, papierosów, do tego odpowiednie szczotkowanie zębów i efekty na pewno się pojawią z aptecznych produktów stosowałam białą perłę i mogę polecić ale miałam kurację 5 dniową nie wiem jak z innymi.. a jak koniecznie do dentysty to najlepiej się zapisać na usunięcie kamienia wtedy efekty będą bardziej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ1992
Ja poszedłem drogą na skróty, czyli umówiłem się na zabieg wybielania zębów w pracowni dentystycznej www.piekny-usmiech.pl w Poznaniu, w którym aktualnie mieszkam. Zabiegi przeprowadzane są lampą, a w moim wypadku efekty zauważalne były już po pierwszej wizycie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybielałem w gabinecie preparatem Dr Martin Schwarz Expert.Jednorazowa kuracja kosztowała mnie 800zł.Minęło 6 msc i efekt nadal się utrzymuję.Nie żałuję żadnej złotówki.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co nie poddałam się profesjonalnemu zabiegowi. Teraz stosuję nakładkę wybielająca i pastę Blanx max white :) Zamówiłam też szczoteczkę soniczną i widzę bardzo fajne efekty. Polecam stronę superusmiech.pl na której znajdziecie dużo fajnych środków do higieny jamy ustnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wybiuelam schwarzem tylko że wersja home comfort,b na gabinet mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka_werka
Wybielanie zębów w gabinecie sporo kosztuje a słyszałam że nie zawsze jest super efekt więc raczej nie warto. Ja wybielilam swoje zęby metodą Martuni, mniejszy koszt a efekt jest naprawdę świetny :) https://metodamartuni.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka

Przede wszystkim po prostu dbanie o zęby - mycie 2/3 razy dziennie, wizyty u stomatologa, nitkowanie, płukanie. A po drugie stosuje produkty wybielające 🙂 te od Iwhite bo dają mi najlepsze efekty. No i faktycznie w ciągu miesiąca zęby się sporo bielsze zrobiły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannahiera

U mnie efekt po zabiegu w Dental House utrzymywał się kilka miesięcy i nie przepłaciłam więc wydaje mi się że to całkiem rozsądny deal jak na Łuków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wybielanie zębów BEYOND www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CandyCox

Oczywiście, ze warto wybielać zęby.  Ale najlepiej zrobić to w profesjonalnym gabinecie dentystycznym. Nie kupowac tych żadnych preparatów wybielających. Do mnie one jakoś nie przemawiają. Są specjalne metody wybielania w gabinecie. warunek tylko taki, że musisz mieć wszystkie zeby wyleczone. CO do gabinetu to bardzo polecam Centrum Demed na Woli. Dysponują bardzo dobrym sprzęte, ceny przystępne dla każdego Kowalskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska

Pytanie 🙂 jasne , że wart bo nasz uśmiech to nasza wizytówka. Ja z natury miałam dość żółte żeby  ale z begiem lat zaczęło mi to przeszkadzać. Zdecydowałam się na wybielanie i poszłam na konsultację do gabinetu Viscardi w Tychach i musiałam tylko wyleczyć dwa ząbki i mogłam wybielać ząbki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie polecam dr Agnieszkę Wójcik, wybiela zęby bardzo dokładnie. Dość często ma promocje na wybielanie albo higienizacje. Sama jestem jej pacjentką i polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacka Nowak

Samemu też można ładnie wybielić zęby. Dobre produkty znajdziecie na panoramica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Jasne, że warto. Piękny biały uśmiech to też zdrowy uśmiech. Ja właśnie umówiłam się na wybielanie w Eurodental w Warszawie. Słyszałam o nich naprawdę wiele pozytywnych opinii. Należą do dużej grupy medycznej więc dysponują dobrym sprzętem i najlepszymi specjalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka77

Ja swoje zęby wybielałam w klinice Luxdentica na krakowskim Ruczaju. W tej klinice właśnie mój uśmiech odzyskał swój dawny blask, lekko nadgryziony zębem czasu, ale i osłabiony przez złe nawyki - kawka, papieroski itp. Postanowiłam rzucić palenie i kawę, ale zęby pozostawały poszarzałe. W Luxdentice zadbano o to, aby mój uśmiech znów był piękny, wybielanie to było jedno z podstawowych działań w tym właśnie kierunku. Mają tam naprawdę świetny personel, bardzo polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Wybielanie na własną rękę nie daje takich efektów ja to w gabinecie. Sama testowałam wiele możliwości aż trafiłam do stomatologów z Lux Med w Krakowie. Teraz mam piękny uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że najlepiej wybielać zęby w gabinecie stomatologicznym. Sama tak zrobiłam i jestem zadowolona z efektów, bo tak białych zębów jeszcze nie miałam. Wybielałam zęby w Eurodental w Warszawie i ich mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to jestem zadowolona z wybielania w Stomatologii Cichonia - bardzo dobrze i dokładnie to robią no i zęby są super białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×