Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jool999

Czy szczepicie dzieci

Polecane posty

Prawda, zgadzam się co do zakaźnych. Ja byłam szczepiona na gruźlicę, tężec, krztusiec, wzw i odrę, zdaje się. Ale może o czymś zapomniałam. Na grypę nigdy mnie nie szczepiono i jakoś nigdy jej nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szczepie dziecko na wszystko na co tylko się da. podaję mu też lekarstwa na wszystkie choroby jakie istnieja na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patrz na filmiki youtuba tylko na badania medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z rekawa wysypie powazne argumenty przeciwko szczepieniom, wystarczy poprosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak patrzmy na badania medyczne np te pokazujace zwiazek autyzmu ze szczepieniami, jest ich coraz wiecej na przelomie lat przeprowadzane niezaleznie w roznych czesciach swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie szczepie, duzo czytalam i wiem ze robie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time_lime
Autyzm... nie wierze. Oczywiście to jest kazdego indywidualna sprawa, taka opinia. ja uważam, że lepiej dmuchać na zimne. sama się szczepię np. rok rocznie na grypę, rodzinnego z ubezpieczenia mam w certusie i jestem tam zadowolona z lekarza, a jak pojawiło się dzieciątko to posłałam do Grabarka no i zaszczepiłam na meningokoki , pneumokoki tez przerabialiśmy… póki Antoś zdrowy to mama zadowolona i niezależnie od opinii innych wole szczepić niż później płakać że dziecko chore…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas słyszę o autyźmie, a jak zaczęłam szukać, to wychodzi, dziwna sprawa. W opiniach, na które natrafiłam jest jasno napisane, że nie ma związku szczepionki z pneumokokami. http://www.pis.gov.pl/userfiles/file/Departament%20Przeciwepidemiczny/szczepienia/opinia%20w%20sprawie%20stosowania%20tiomersalu.pdf A dziś jeszcze sobie posłuchałam audycji: https://www.youtube.com/watch?v=o65l1YAVaYc#t=17 Mam nadzieję, że tak w rzeczywistości jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klyujg
tylko kompletnie zacofani ludzie szczepią dzieci, wierząc bezgranicznie nauce i medycynie większość szczeponek zawiera rtęć, aluminium i parę innych toksycznych i rakotwórczych(!!!!) związków a potem sie dziwicie, że tyle ludzi na raka choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×