Gość gość Napisano Sierpień 20, 2014 Bardzo mi się podoba ten język i tak się zastanawiam, czy warto byłoby zacząć się go uczyć... Jakieś opinie? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach