Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czuć już jesień w powietrzu

Polecane posty

Efemeryczny - Jest przygłupia, to fakt. W najprostszym wpisie narobi mnóstwo błędów i literówek. Wchodzi na temat tylko po to by potrollować. Nie, że ją teraz bronię - ale mi osobiście szkoda czasu na coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię. Może kiedyś razem pisaliśmy na jakimś topie - tasiemcu. Jestem tu od 2009r. Miałam 2 lata przerwy, no i znów mnie nałóg wciąga ;) Chyba idę spać, bo cała kafeteria zasrana topikami o niemowlakach. Nie ma na czym na dłużej się zahaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie kafe... Jestem tu od roku może. Każdy twój post jest tak dziwnie charakterystyczny :D i kogoś mi przypomina, kogoś o kim musiałem zapomnieć. :O Mogłabyś pisać spod pomarańczy, a i tak bym Cię rozpoznał. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale uczęszczałam do przedszkola oddalonego jakieś 80 km od Wrocka ;) I we Wrocławiu byłam tylko raz, z tatą, w zoo. Gdy miałam chyba 6-7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaaaaaaaaa888
No niestety trochę czuć choć jeszcze jest lato... Ale wrzesień może być jeszcze bardzo ciepły, w tamtym roku nawet w październiku były temp jak latem.... Ja kocham wiosnę i lato, jesien ta cieplejsza też może być za to nie znoszę zimna, przymrozków, ciągłych deszczów i śniegu :O No śnieg jeszcze mnie czasem cieszy ,ale głownie w grudniu bo święta i sylwester, potem już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przedszkole, nie Jelenia i nie Leszno ;) Mówię Ci, że to tylko takie wrażenie, że mnie skądś znasz. Pogadać na kafe zawsze mogę, ale na spotkanie... raczej nie licz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotoszczur
Rozwydrzone bachory moich sąsiadów nie będą piszczeć, a oni nie będą beblać i charkać przez cały dzień gdy ja muszę się skupić na pracy, inni sąsiedzi nie będą durnej techniawy i discopolo słuchać. Teraz i tak nie da się korzystać z lata bo tak szpetnie i zimno. Kocham zime za ten spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jest typowo jesienny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To "raczej" to było takie zawoalowane "nie", żeby Ci nie było przykro ;) Mam faceta no i nie w głowie mi spotkania z tajemniczymi, nieznanymi kafeterianami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój facet rzeczywiście jest przeszkodą. ;) Jednak jestem pewny (mimo tego co napisałaś wcześniej), że już się kiedyś spotkaliśmy. :) małarudamaruda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze pod prąd, zawsze. Trudno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×