Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mulan13

Prowadzenie firmy,działalności

Polecane posty

Gość maarko

Prowadzenie własnej firmy to duża odpowiedzialność. Dla mnie cenna okazała się współpraca z firmą Intelligent Technologies, która oferuje mi Enterprise IT. Codzienne wsparcie IT to bardzo ważna kwestia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się,  żeby ktoś tu wspominał o ITSA, a jednak. No cóż firma faktycznie godna polecenia, podejście do klienta na wysokim poziomie, a do tego wiedza i profesjonalizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujbiznes

Pomogę napisać biznesplan do Urzędu Pracy

dw5hyf.webwavecms.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jezeli myślisz o własnej działalności to pamiętaj że sprawy księgowe warto powierzyć profesjonalistom,  dlatego moja firma współpracuje z biurem rachmistrzowie.pl ostatnio pomogli mi uzyskać dotację na rozwój mają też ofertę wirutalnego biura bardzo fajna propozycja zwłaszcza dla nowych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się,  żeby ktoś tu wspominał o ITSA, a jednak. No cóż firma faktycznie godna polecenia, podejście do klienta na wysokim poziomie, a do tego wiedza i profesjonalizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teris

Jeżeli prowadzicie własną działalność to powinniście nawiązać współpracę z firmą taką jak www.actanova.pl Ktoś kto będzie archiwizował, przechowywał i niszczył dokumenty waszej firmy jest bardzo ważny w przypadku jakiejkolwiek kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prowadzenie firmy to masa papierologii. Dlatego warto nawiązać współpracę z firmą, która się tym zajmie. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to skontaktujcie się z www.actanova.pl Zajmują się archiwizacją, przechowywaniem i niszczeniem dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sporą pomoc w prowadzeniu i rozwoju mojej firmy otrzymałem od https://www.embi-marketing.pl/ Oni zajęli się reklamą mojej firmy, monitorowaniem konkurencji i znajdowaniem odpowiednich pracowników. Działają na terenie całego kraju, więc polecam wam podjąć z nimi współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaaa999

Każdy doskonale wie, że prowadzenie własnej firmy nie jest łatwe i czasem potrzebna jest jakaś pomoc. Dla mnie taką pomocą jest program od wFirmy skierowany bezpośrednio na kadry i płace, ponieważ umożliwia sporządzanie umów, np. o pracę, deklaracji, raportów i jeszcze sprawdzana jest ewidencja czasu pracy i można zająć się też dokumentacją ZUS. Wszystko w jednym miejscu, więc to idealna opcja do oszczędzania czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peters

Berberis przynosi bardzo fajne efekty, tylko trzeba działać rozsądnie, z głową, z pomysłem. Wtedy powinno się udać stosunkowo szybko wszystko ogarnąć. Akurat w tej branży siedzę już dosyć długo i wiem, że bez odpowiedniej optymalizacji żadnych cudów nie będzie. Po prostu - należy pilnować totalnych podstaw. To wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peters

Berberis przynosi bardzo fajne efekty, tylko trzeba działać rozsądnie, z głową, z pomysłem. Wtedy powinno się udać stosunkowo szybko wszystko ogarnąć. Akurat w tej branży siedzę już dosyć długo i wiem, że bez odpowiedniej optymalizacji żadnych cudów nie będzie. Po prostu - należy pilnować totalnych podstaw. To wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×