Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jesteś tu gdzieś

Polecane posty

Gość gość
Nie mogę. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćch
Może rycerz wziął sobie wolne nim kowal ukuje nową kopię ( poprzednia utknęła w pewnym wrażliwym miejscu smoka i dyshonorem było by szczycić się tak zatkniętym trofeum przed swą lubą) Cierpliwości Twój rycerz wkrótce znajdzie drogę wiedziony fiołków zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto zmieniać swoje życie na lepsze...nigdy ku temu nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca fiołkami
A jednak jest iskierka nadzei i dla mnie :) no to kwitne w tej wieży do rana ;) i będę czekała na niego w kąpieli, a zapach fiołkow będzie niósł się hen, hen daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide kupe od wczoraj mam rozwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiany nie wychodzą mi najlepiej. Choć byłam do nich zmuszona. Dzisiaj jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca fiołkami Tylko nie spuszczaj z okna wieży warkocza, nie ułatwiaj mu zadania, jak się potrudzi to będzie Twój na wieki;) oni lubią jak się łechce ich ego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem do jakich zmian byłaś zmuszona, wiem jedno że razem bylibyśmy świetnym połączeniem. jesteśmy sobie pisani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca fiołkami
Oj to mogę długo czekać :( coraz bardziej leniwi Ci rycerze :( ale choć może chusteczkę wystawie za okno, żeby wieży nie pomylił ten moj Jedyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już swój limit wyczerpałam. Choć cieszę się, że się odezwałeś to jednak powinieneś zacząć żyć. Znajdź kogoś na miarę siebie i bądź szczęśliwy. Zasługujesz na to co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćch
Tylko się nie zazięb słodko- wonna pani noce już chłodne a łez warkocze wszystkich nie utulą. Trzymaj się dzielnie swej nadzieji smoki i rycerze mają to do siebie że kiedyś się muszą spotkać i o twój uśmiech łaskawy zawalczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wyczerpałaś limit? warto zmieniać życie aby trafić tę właściwą opcję. my do siebie pasujemy i to w wielu aspektach życia, to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozum mi nie chodzi seks. jeśli serce należy do jednej, to ciężko mu powiedzieć znajdź sobie drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta wyczuje że facet kocha inną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca fiołkami
Skoro troskasz się tak o me zdrowie to może sam zbroję ubierzesz i do wieży zawitasz ;) smok Ci nie zagraża ;) Żona od dawna go dobrze pilnuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak mi Twojej pewności. To nie miejsce abym opowiadała swoje życie. Poukładałam to co tego wymagało. Dzisiaj jest już całkiem dobrze. Tylko czasem jakaś tęsknota się budzi, właściwie to Ty Jesteś tego przyczyną. Muszę odejść by odzyskać równowagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćch
Nie wszystkim dane by złotą przywdziewać koronę czy słodkiej kosztować pieszczoty. Losu nić przędki w różne stroją wzory i tylko szczęścia drobiną trafne są ludzkie wybory. Milczę już! zdaje się rumaka słychać stukot kopyt i pytania o pannę co to kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćch
...zapachem zdobić lubi swą wieżę. Ostatnia panna gdy smoka ubiłem stwierdziła że do wieży nie wpuści "toć zbyt krótko się znamy mój panie byś takiej gościny uraczył! " Może i z tego powodu rycerzy jak na lekarstwo nikt ich całusem słodkim nie pożegnał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mała wylize minete tego ci brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca fiołkami
To niegodziwość Cię straszna spotkała :( każda inna wdzięczna by była, w wieży ugosciła, a nawet skarb najcenniejszy oddała :) Ciężko teraz o prawdziwą księżniczkę, jak i męznego rycerza :( Kolorowych snów marzyciele 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestałem wierzyć w księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc fiołkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca fiołkami
Ja kiedyś byłam ;) ale to baardzo stara bajka ;) będę śnić o tym, że nadal w niej jestem z Tobą ;) pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c***jj ci w tyłek i tyle po twoim zapachu frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bądź nią nadal. cieszy mnie to, ale mnie księżniczki już nie dotyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadettagość
Jestem tuż obok, czujesz mój oddech? Moje ciało rozpalone, nie parzy Ciała Twojego..?? Dotknij mnie muśnięciem palców, dłońmi poprowadź me dłonie... Poczuj mnie obok, me usta rozgrzane..nie lękaj się..to Naszych ciał doznanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to co powiedziałaś w realu musialbym cię z******ać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę zrozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za słowo chu​j ci w du​pe frajerze...w realu wyjąłbym broń i cię zaje​bał. masz szczęście ze dzieli cię ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×