Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy to nietypowe, ze dziewczyna lubi grac w gry komputerowe?

Polecane posty

Jak sadzicie? Mi sie wydaje, że tak, granie w gry jest postrzegane jako męska rozrywka. Ja gram dużo i to jedna z moich głównych rozrywek. Są tu jakieś inne dziewczyny co grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo dziewczyn gra w gry i jest to bardzo typowe. Ostatnio wręcz modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gothic 2 to ja przeszedlem milion razy :D. Teraz podobno Dark Souls 2 jest na topie, podobno dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sporo dziewczyn gra w gry i jest to bardzo typowe. Ostatnio wręcz modne." ee tam, i tak grają pewnie w simsy, albo gierki na facebooku :P Takich nerdów jak ja jest mało, tak mi sie wydaje przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie takich "nerdów" jest masa, zwłaszcza na LOL'u i podobnych gierkach. Modne też są wszelkiego rodzaju first person shooters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe... tez gram. Obecnie Diablo III na ps4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, Ty Jedyna Jesteś taka wyjątkowa i mroczna. Co za bachor z gimbazy, szok. Rodzice powinni zabrać kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat wow jest kiepski. Grasz może w War Thunder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czołgi kiedyś były fajne, sojusz którzy trzymany był przez polski klan miał większość europy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, teraz spieprzyli, zrobili się zachłanni i z darmowej gierki strategicznej zrobiła się gierka "jak zapłacisz to wygrasz", nie ma w ogóle strategii, już tylko na upgrade'y się gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widać, że wcale nie grałaś, bo najlepsze zespoły nawet w szybkich bitwach miały strategię. Albo byłaś w kiepskiej drużynie albo byłaś adresatem dużej ilości przekleństw za twoje bezmyślne "robienie co chciałaś" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie drużyny? W szybkich bitwach gra sie z przypadkowymi ludźmi i nigdy nigdy nikomu nie wydawał żadnych rozkazów ani nie było żadnej strategii, a nawet jak ktoś pingał na mapie coś gadając to nikt na to nie zwracał uwagi, przynajmniej tak było wtedy gdy ja grałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet z przypadkowymi ludźmi jesteś w drużynie i powinna być komunikacja. No nic, taki z ciebie gracz jak ze mnie baletnica, właśnie udowodniłaś, że jesteś zwykłym napierdalaczem w klawiaturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie gdzie nikt nie patrzy jak zawalasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nadal nie wiem o jakiej komunikacji i strategii mówisz. W szybkich bitwach były jakies standartowe zachowania, taktyki - np.na mapie Malinowka walka zawsze wygladała podobnie, mniej wiecej tak: -każdy poza I tierem wiedział ze tylko nuby atakują frontalnie -część czołgów zostawała w bazie, ale te szybsze jechały boczną drogą za jeziorem do bazy przeciwnika(częśc tam u góry, tą górką koło budynku, żeby zaden czołg wroga sie tamtędy nie przekradł) -w efekcie dochodziło do potyczki nad jeziorem i na tej górce. Czołgi zwycięskie jechały do bazy przeciwnika. Jesli baza była tą koło lasu, jechały lasem -czołgi wroga stojące w bazie odpierały atak, albo nie i drużyna przegrywała -w razie gdy atak został odparty i wszystkie szybkie czołgi sie wygubiły, gra stawała sie powolna i długotrwała, czasem kończyła sie remisem. Ale to wszystko dziao sie samo z siebie, było taktyka wypracowaną przez graczy samoistnie, nie umówioną, bo jak wspomniałam,jak ja grałam nikt ze sobą sensownie nie rozmawiał. Co najwyzej na czacie ktoś pisał "ktoś pl?" "good game& have fun" i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhym, już się nie tłumacz, po prostu jesteś kiepskim graczem. :P Fajny temat o obrożach - to tak przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 2014.08.21 Może w gry internetowe nie umiem grać, ale w normalne umiem dobrze XXX Kasia jak zwykle zrobiła z siebie idiotkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rika32
Oczywiście, że nie. Ja również lubię grać. Tutaj http://pobierzgry24.pl/o-nas/ zazwyczaj pobieram gry za darmo, więc nie muszę na nie nic wydawać. Takie darmowe hobby :) Zobacz sobie ile na portalu PobierzGry24.pl jest fajnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cię:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×