Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

korepetycje online ?

Polecane posty

Gość gość

czy ktos z was uczestniczy wtakich korepetycjach ???? jakie sa wasze opinie ??? zapisałam syna na matematyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja udzielam takich korepetycji z j.polskiego ,nie wiem jak uczniowie ,ale ja jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam taka oferte , syn jest w gimnazium jest jak narazie chetny , czasowo i cenowo taniej ...oby jeszcze skeyp działałam bo narazie nie mamy zainstalowanego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
dokładnie wychodzi taniej i czasowo ok . Ja na skype głównie tłumacze gramatyke,tak to daje ćw na maila. Niestety pisze też za niektórych wypracowania - ku uciesze rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz to chyba normalne, inteligentnym dzieciom korepetycje nie są potrzebne, tylko osłom, więc niedziwne że sam sobie wypracowania nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha to raczej lenistwo ..a nie ze ktos osioł czy głupi....a sciagi wszkolewiesz co to??// to norma była i teraz zapewne tez są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korepetycje online można różnie rozumieć, najczęściej kojarzą się one właśnie z korepetycjami przez skype. Ja mam wypróbowane najlepsze korepetycje online w formie nagrań video dla studentów i maturzystów. Gdzie znajdziecie takie korepetycje dla maturzysty z matematyki czy z geografii!? Te korki uratowały tyłek nie jednemu mojemu kumplowi na studiach. Będę za nimi całym sercem, pozdrawiam https://fizyka-kursy.pl/ Świetne korepetycje z fizyki, elektrotechniki, mechaniki i tej strasznej chemii fizycznej, wszystko wyjaśnione krok po kroku. Podobno pojawią się tam korepetycje z geometrii wykreślnej, na pewno je wypróbuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłam na takie korepetycje do Michała Świerada i muszę przyznać, że nawet lepiej mi się tak uczyło niż jak miałam chodzić na zajęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×