Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dać prezent córce przyjaciołki na ich ślubie ?

Polecane posty

Gość gość

Idziemy z mężem na wesele do mojej przyjaciółki, która ma już męża (tzn. mają ślub cywilny) i mają roczne dziecko. Na ślubie cywilnym byliśmy, ale na ich życzenie nie dawaliśmy żadnego prezentu, młodzi woleli, żebyśmy dołożyli do wesela jeżeli mamy ochotę. No i tak, zastanawiam się ile powinnam dać pieniędzy i czy powinnam coś kupić tez jej córeczce? Myślałam dać 600zł za mnie i męża i kupić jakiegoś dużego misia dla ich dziecka. Co o tym sądzicie? Czy prezentu dla dziecka się raczej nie daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent - jak najbardziej tak. Tylko nie dużego misia - to koszmarne kurzołapy, które tylko na moment budzą zainteresowanie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, prezent dla dziecka bedzie mila niespodzianka, ale moze bardziej jakies klocki. moja roczna siostrzenica wlasnie takie dostala na urodziny. wszyscy jedno i to samo, czyli grajace i swiecace zabawki, a tylko jedna dala klocki i dziecko bylo zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że 600zł jak najbardziej ok a co do prezentu dla dziecka to ładnie byłoby coś jej dać, ale może zamiast dużego misia jakąś inną zabawkę? jeżeli chcesz z maskotek to fajne są takie myszki clementoni http://allegro.pl/interaktywna-myszka-minnie-mini-clementoni-disney-i4523062647.html Moja córa dostała na roczek, bawiła się ładnie, nosiła też codziennie do przedszkola do maluchów a teraz ma 3,5 roku i ciągle ją uwielbia ;-) i cena tu jest fajna, ja kupowałam ją już kilku osobom i zawsze ponad 100zł było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hulajnoge na trzy kołka jej kupcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wiem dlaczego tak tanio...angielska wersja językowa... ale na pewno znajdziesz też polską wersję w dobrej cenie jak zechcesz ;-) klocki fajne, tylko pudło klocków nieść do kościoła... w sumie moja córka w roczek średnio jeszcze klocki ogarniała, chyba że jakieś sortery itp. ja kupiłabym jednak jakąś interaktywną maskotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)najlepiej to sie tym nie przejmowac i na zakupy se fajne jakies isc ale dla siebie 222 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×