Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćsuu

czy byłoby Wam przykro gdyby wasz mąż

Polecane posty

Gość gośćsuu
I wypraszam sobie mówienie ze wisze na facecie i znajomych bo wcale tak nie jest, wręcz przeciwnie a to co tu pisze to coś co mam w głowie ale tego głośno nie mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 1933
Tylko,ze my kobiety,jestesmy autorko inne:( chyba mamy mniej egoizmu w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to egoisci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nigdy by tak nie zrobił ale ja lubie być sama i chyba by mi to nie przeszkadzalo ale oczywiście gdybyśmy to wspólnie ustalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc i mówię to głośno wiedząc, że będę skrytykowana od bluszczy haha że mi byłoby bardzo przykro. Nie wiem jak Ty znosisz ciążę, ale ja w 8 miesiącu ciąży byłam cała opuchnięta, było mi słabo codziennie, bolały mnie bardzo plecy i żebra. Do tego wszystkiego jakbym jeszcze była chora, to już w ogóle bym z łóżka chyba nie wstawała z osłabienia.. Zdecydowanie bardziej wolałabym się z tego wtulić w męża, być głaskana i czuć, że jestem bezpieczna, myślę, że sam komfort psychiczny sprawiłby że poczułabym się lepiej. Mój mąż bardzo dużo pracował w tygodniu, więc tylko weekendy mieliśmy dla siebie, gdybym nie miała go w weekend i leżała sama chora w domu w 8 miesiącu ciąży, to nie dość że byłoby mi przykro, to jeszcze byłabym zła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×