Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzastinkaa

Ostre zapalenie oskrzeli i tchawicy, powinnam się bać?

Polecane posty

Gość gość
kobieto z tego moze zrobic sie zapalenie pluc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskag1984
a czy palisz papierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliśmy parę dni temu Novama Familino Pro (to jest made in Italia). Bardzo dobra jakość, jak na razie nie mam się do czego przyczepić. Cicha praca, nic się złego nie dzieje, nie buczy nie robi jakiegoś rabanu, co jest o tyle ważne dla mnie że czasami inhalację robię też córce a jej by takie wrzaski przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście mam jak na razie dobre doświadczenia z inhalatorem Novama (chodzi mi dokładnie o ten- novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja). To jest Włoski sprzęt, z gwarancją dożywotnią, nie wiem czy są na rynku w ogóle jeszcze jakieś inne inhalatory które też mają aż taką długą ochronę producenta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Mi się bardzo dobrze sprawuje  Alergia Stop. Polska marka, ładnie wyprofilowane końcówki – zwłaszcza chodzi mi o maseczki, poza tym mała waga nie trzeba się nadźwigać przy tym modelu (a my akurat dość często gdzieś wyjeżdżamy więc też musowo szukaliśmy mobilnego inhalatora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada
Dnia 7.02.2019 o 16:01, Gość aska napisał:

Mi się bardzo dobrze sprawuje  Alergia Stop. Polska marka, ładnie wyprofilowane końcówki – zwłaszcza chodzi mi o maseczki, poza tym mała waga nie trzeba się nadźwigać przy tym modelu (a my akurat dość często gdzieś wyjeżdżamy więc też musowo szukaliśmy mobilnego inhalatora).

Świetny inhalator tez go posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×