Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Foto, na ile kg wyglądam?

Polecane posty

Gość gość
autorko nie słuchaj tych idiotyzmow a juz bron Boze prawiczka to czlowiek uposledzony umyslowy wrzuca zdjecia rozebranych lasek i wali pod nie konia.... on jest impotenetm i ma problem. wygladasz calkiem ok, proporcjionalnie do wzrostu to fakt masz rostepy ale sa na to sposoby np glodowka dziala cuda na nie.... nie sluchaj debilow bo sami sa jak wyzarte swinie a mi twoja figura podoba sie i nie szukaj prady na forum bo tutaj znajdzisz sama krytyke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bmi wsadz sobie w tyłek , to tylko orientacyjny wskaznik . Moja mama ma prawidłowe BMi waży 73 kg i według badan ma nadmiar cholesterolu we krwi i musi schudnąc albo brac tabletki .. Lekarz jej powiedział ze bmi jest szacowane dla populacji USA , , w której to każdy jest otyły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dni musiałabym iść glodowke by mi zniknęły rozstępy? :) Dziękuję za słowa otuchy!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiku, Tobie juz podziekujemy! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy ciagle o tej idealnej sywetce? przeciez to tylko 1/10 sukcesu. pamietacie Fergi w utrworze be Italian. tez tam miala troche zbednych kilo a jednak ociekala seksapilem i pewnoscia siebie. mozna? mozna! nie chodzi o to zeby byc idealem, ktory promuja media. chodzi o to zeby byc soba. ja mam 30 lat, 168 cm i waze jakies 69 kg, mam troche odstajacy brzyszek, ale ubieram sie tak aby zakrywac mankamenty a podkreslac walory swojej urody i idac ulica delikatnie i rytmicznie kolysze biodrami i przewaznie jestem usmiechnieta i zawsze jakis mezczywna zwroci na mnie uwage. autorko! masz super cialo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
nie trzeba być ideałem , ale jak najlepszym sobą .. Zatem dlaczego ważyć 69 kg jak można 59 kg ? Nie widzę powodu i sensu wagi 69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
nie trzeba być ideałem , ale należy być jak najlepszym sobą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz super ciało???? To forum opanowała chyba sfora loch. Autorka jest obleśna, gruba, z obleśnymi zasyfionymi udami. Widocznie wyglądacie podobnie, skoro ją wspieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no chociazby dla tego ze uwielbiam pizze. nie obrzeram sie jak glupia slodyczami bo za nimi nie przepadam. ale tak raz na dwa tyg idziemi z mezem na pizze, lubie schabowego z ziemniakami, a kalafiora czy fasolke uwielbiam polac bulka tarta na maselku. lubie to. jedzenie tych zeczy sprawia mi ogromna przyjemnosc i nie mam zamiaru z nich rezygnowac na korzysc potraw gotowanych na parze (co zreszta tez jem bo wiem ze gdybym jadla tylko ociakajace tluszczem potrawy to by to bylo przedewszystkim bardzo niezdrowe). a jezeli idzie o sport to jako nastolatka mialam wypadek na nartach i mam teraz problemy z kolanem. kiedys bardzo lubilam biegac ale teraz nie moge. jedyne co mi zostalo to takie rzeczy jak basen czy joga. joge uprawiam ale wiedomo ze przy tym sie zbyt mocno nie chudnie, a najblizszy basen mam w odleglosci 97km od miejsca zamieszkania wiec tez nie za czesto korzystam. zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki masz dobre. Tak okolo 75 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj osobnika o nicku prawictwo pospolite 143 on jest psychicznie chory !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że około 75 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko masz bardzo fajne piersi w sam raz widac ze sa jedrne nie duze i nie male ,figura tez jest ok juz c***isalem nie słuchaj tych idiotyzmow i nie szukaj tutaj rady bo wiekszosc to chorzy psychicznie z prawikiem na czele. masz normalan fajna figurke ja osobiscie chcialbym zobaczyc te cycusie twoje sa bardzo ponetne . powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, wystarczy ci na poczatek tak okolo 3 tyg glodowki z tym ze musisz zachowac prawidlowe wyjscie z niej pomalu,,poczytaj sobie na stronie glodowka .pl tam jest duzo informacji i znajdz temat na zdrowie i uroda GLODOWKA ZMIENILA MOJE ZYCIE CZAS TO POWTORZYC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglądasz na 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawik zwaliles juz sobie pod zdjecie autorki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie na 68 kg jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosko wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol wy chyba kurwa grubej osoby nie widzieliscie jakby moja kolezanka tutaj wstawila zdjecie to ta autorka by była anorektyczka przy niej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem otyla i zazdroszczę autorce takiej figury, ja mogę tylko pomarzyć o podobnej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz wyraźną nadwagę
która już zaczyna deformować linię sylwetki (brzuch, uda, podbrzusze) i na pewno nie wygląda ładnie. x poza tym żaden einstein tu nie zauważył twojej manipulacji - zrobiłaś fotę z ramionami wyciągniętymi w górę, co optycznie wyszczupla i podnosi tez piersi :) więc tak naprawdę wyglądasz jeszcze grubiej (opuść ramiona, nie wciągaj brzucha i ustaw się bokiem - wtedy ocenimy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wyglądasz choć ja nie chciałabym tyle ważyć powiem ci że nie każdemu jest ładnie gdy jest chudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz wyraźną nadwagę
poza tym co to za głupie komentarze, że masz jędrne piersi :O a jak można to ocenić w staniku i z ramionami podniesionymi w górę? :D więc kogo ty dziewczyno pytasz? chyba sama sie oszukujesz. a prawda jest taka, że gdybyś schudła z 10 kilo wyglądałabyś o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×