Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Molek książkowy

Zmysłowa bibliotekarka

Polecane posty

Gość Molek książkowy

Mam wielką ochotę na pewną bibliotekarke. Piękna, zmyslowa i delikatna. Ale w oczach ma pazura...jak tu taką wyrwac. Ciekawe jak to jest z panią z biblioteki. Może ktoś ma doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem jedną, była z******ta. Bardzo inteligentna, bezpruderyjna a do tego piękne ciało i cudowne nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molek książkowy
Tak sobie ją wyobrażam. Piekne dlugie wlosy, delikatn glos...oj, niespelniona fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molek książkowy
Uwiodles ją czy ona ciebie? Stary zazdroszczę ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnym sensie uwiodłem, przez internet, a potem byliśmy parą w realu. Była trochę starsza ode mnie i miała krótkie włosy. W domu miała masę książek... spędzaliśmy całe weekendy nago w łóżku, na zmianę czytając albo się pieprząc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molek książkowy
Fajna przygoda. W każdym razie zachęciłeś mnie. Ja też jestem od niej trochę młodszy. Ona około 30-stki,tak myślę, może z niewielkim plusem. Ale seksowna niesamowicie. Spać przez nią nie mogę. Pewnie nie ja jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saper 007
Bibliotekarka u której wypozyczam, pani po czterdziestce, zmysłowa,szczuplutka,elegancka, porusza się jęk łania, w styczniu zaproponowała mi ,,osiemdziesiąt dni białych,, no i te oczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym jedną brał. Podobno są niezle zboczone wyzwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam są naprawdę wyzwolone i mają niesamowitą fantazję bez zahamowań. Bardzo lubię moją uczelnianą bibliotekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×