Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sex

Polecane posty

Gość gość

Jestem z dziewczyna rok.. I mowi ze sex to nie milosc. I jej na tym nie zalezy w sensie na seksie. Podczas okresu wgl nie daje sie dotykac I calowac bo nie ma ochoty. A gdy mowie ze mam ochote mega na sex ( jak nie ma okresu ) to ona mowi cos takiego "seks nie jest najwazniejszy" . Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiii
być może dziewczyna ma kompleksy, wstydzi się swojego ciała i Ciebie, albo jej naprawdę nie podniecasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to mam ochotę nawet gdy mam okres ,a ona pewnie nigdy tego nie robiła więc dlatego tak mówi. Cnota jest teraz w cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla cnotka :) ale juz nie jest . Ona 18 lat ja 22. Ja wszystko boli podczas okresu. Sex trwa max 10min bo pozniej juz ja zaczyna bolec..a ja to taki "nieewyzyty" seksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ją boli tzn,że nie jest odpowiednio podniecona. Ja mam trochę więcej lat od niej ,no i sexu też trzeba się nauczyć...kobiety dopiero w pewnym wieku wiedzą czego chcą i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm nie jest? Mokra az sie z niej leje wiec raczej jest mega podniecona. No I nawet jesli..Gdy chce ja piescic ito to mowi..wjedz juz w nia I chuj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to nie wiem o co chodzi,chyba nie lubi sexu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra jakas..ja to bez seksu nie wytrzymuje :d malo jeszcze wie mloda..od 7ms dopiero uprawia sex..moze z biegiem czasu sie zmieni na lepsze. Ps.Lodzika nie zrobi. Zawarla pakt z przyjaciolkami. Ze nie zrobia nikomu bo sie szanuja. Hmm co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lodzik jest fajny,ja lubię go robić,bo też mnie tam liże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam robić lodzika i uwielbiam jak mi robią. Lubię widzieć chłopaka na kolanach z wypietym d***lkiem :). Mmmmm pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×