Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zauroczyłem się w dziewczynie która nawer mnie nie lubi...

Polecane posty

Gość gość

Kilka tygodni temu poznałeś dziewczynę idealną. Cichą, spokoju, mądrą i dość ładną. Mało rozmawialiśmy ale jednak coś :) i nagle pewnego dnia kiedy chciałem zaprosić ją na kawę wszystko si popsuło. Przestała ze mną rozmawiać zaczęła uciekać i mnie unikać. Nie odpisuje na smsy. Patrzy na mnie jak na wroga :( Co si stało ? Zrobiłem coś nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest zainteresowana i ucieka,zeby ci nadziei nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jednak jest zainteresowana, niektóre dziewczyny robią uniki,żeby się o nie bardziej starać, jeśli jest tradycjonalistką to jeśli jej zależy to ci tego nie pokarze, a skąd wiesz ,że cię nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykładowo stoimy na dworcu i czekamy na autobus. Ona nie stanie koło mnie tylko gdzieś ucieka za ścianę, że nawet jej nie widać. W autobusie siada jak najdalej ode mnie, najlepiej jeszcze żeby w ogół nie było miejsca wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona się wstydzi :) zachowuj się jak kolega i spróbuj jeszcze raz kiedys. Nie rezygnuj jeszcze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli odchodzi to idź za nią nawiąż luźną rozmowę, nie bądź nachalny, w autobusie znajdź dwa miejsca wolne i poproś,żeby się przysiadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×