Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

taki facet to rzadkość !!

Polecane posty

Gość gość

Czuły, ciepły, uczuciowy a jednocześnie męski, nieziemsko przystojny ! Do tego inteligentny mądry...twardo stapajacy po ziemi. A myślałam, że to już gatunek wymarly. Uff na szczęście nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Ty masz cechy warte takiego faceta? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna159
Byłam pewna że już wygineli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie ? Oczywiście, że tak ;-) dlatego ktoś taki jest dla mnie niemal chodzacym ideałem. Gdybym nie była warta nigdy nie zwrocilabym uwagi na takiego faceta ;-) Z reszta skoro on uważa, że jestem warta bardzo wiele to chyba to wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście musi być przystojny, bo jakze by inaczej, inny z takimi cechami to juz nie to, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi raczej o to, że przystojniaki tk zapatrzeni w siebie dupki. Po drugie nie dla każdej będzie przystojny ten ktory dla mnie jest, więc w czym problem ? Bo ja tu nie widzę nic problematycznego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha i już się odezwał jakiś prawik zakompleksiony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wygladu nie ma co podchodzic. a ta baba juz na prawiczkow jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Haha i już się odezwał jakiś prawik zakompleksiony " taa, ten prawik nawet ma cycki i pochwę. Po prostu rozwalają mnie kobiety które wiecznie marudza, że fajny facet to rzadkość a pod slowem fajny kryje sie długa lista wymagań, czesto z wyglądem, wzrostem czy zarobkami na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko niekoniecznie pije do Ciebie, po prostu ten trend jest bardzo widoczny. W stosunku do kobiet także. No i nie wmawiaj mi, że jak jedna laska powie, że ktoś jest nieziemsko przystojny to inna uzna go za brzydala :P istnieje cos takiego jak klasyczna uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta (gdyby komus do glowy przyszlo od prawiczkow mi pojechac) i rowniez zauwazylam te zaleznosc w opisie autorki. Facet, ktory posiada te cechy osobowosci i ducha jest tylko po prostu dobrym czlowiekiem ale jesli na dodatek jest przystojny to jest glowny czynnik decydujacy by sie takowym zainteresowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzik prawda. Dla mnie jest przystojny bardzo mimo, że od niebieskookich blondynow wolę ciemnookich brunetow. Więc czy rzeczywiście wygląd jest dla mnie głównym czynnikiem przeważającym na jego korzyść jeśli chodzi o moje zainteresowanie ? Otóż nie :-) Jestem kobieta samotnie wychowująca dziecko i liczą się dla mnie pewne cechy bardzo i raczej rozważnie dobieram potencjalnych partnerów. Wyglad to sprawa drugorzedna ale istotna bo trudno wiązać się z kimś kto absolutnie nie pociąga nas fizycznie, prawda ? No prawda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam takiego, na którego nie zwróciłam uwagi, i to przez wiele spotkań, dopóki nie zaczęłam z nim rozmawiać, przebywać, poznawać. I teraz podoba mi się cały, z zewnątrz, wewnątrz, od góry i z boku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz się obudź i do roboty, zamiast na kafe mażyć o księciu z bajki z dwudziesto centymetrowym przyrodzeniem, gotującym obiady i podającym śniadanie do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście uważam go za rzadkość, jak by inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też taki jest, ale po siedmiu latach bycia razem okazuje się, że też dużo pierdzi, chrapie i nie zawsze mnie słucha:) ale i tak go kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha każdy mw jakieś mankamenty :-) ale przecież liczą się te ddobre strony. To je właśnie dostrzegamy jako pierwsze. A wady ma każdy tylko te dobre cechy pozwalają nam je akceptować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra pozorów. Nie ma takich facetów. Nie bądź naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×