Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Huuri

Singielka, a wczasy. Czy powinnam jechać sama?

Polecane posty

Gość gość
Jedź spokojnie. Wcześniej czy później znajdziesz popychacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm... Egipt czemu nie tam nie byłem a tez jestem singlem :P planowałem w tym roku Turcję ale plany się zmieniają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczasy dla singli... Jakie biura podróży to organizują? gość z 20:57 możesz mi podać do siebie jakiś kontakt, jeśli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poszukaj sobie jakieś tematyczne wyjazdy np. z jogą lub nauką języka. Na takie wyjazdy jezdzi dużo singli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym słowem szukasz egipskiego bolca ale chciałabyś mieć alibi, że ktoś z Tobą jedzie, tak? Jak lubisz fallus ssać i brać w różne szpary to nie ma w tym nic złego, jedź a penisów Ci nie braknie, jeśli nie jesteś szpetna albo masz hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemam wyksztalcenia ,wiesz ? Niewazne czy bylas w egipcie, wiesz zaco sie z toba oznie!? Ze niezzasz od pierwszego wszystkich fajaronow :-) po co tam pojechalas? Gupek ci zasponsorowal:-( ladna jestes suczko? Jak brzydka to s********j:-) w Egipcie byla o jej za swoje czy za c**e:-) tufto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mie to, przepraszam . Jedz szma. Ten wyzej to ja ,jec i caluj misia w swoja urode:-) mcnotliwa dziewczynko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciuch jeszcze jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jechać samotnym do ciapatych to trzeba mieć naj****e w łbie i tyle mam do powiedzenia. Znajomi byli razem 3 lata temu i jak wyszli na miasto do kumpla dziewczyny co chwila podbijali kolesie z tekstami w stylu "i have big dick u wanna sex ?" ablo chcieli im opychać narkotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egipy to największy syf dla biedoty, zwłaszcza umysłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kikaj1117@onet.pl napisz jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata samotna
Znowu puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny wyjazd do Egiptu nie wydaje mi sie byc dobrym pomyslem. Towarzystwa chyba tam nie znajdziesz. Wyjedz do Tunezji albo najlepiej do Turcji to nawet sanma bedziesz mogla sobie zorganizowac dobrze czas i zamowic jakies wycieczki. W wypadku Turcji powinno sie udac. Nie wybieraj hotelu AI. Ja od kilku lat jezdze sama na urlop. Moj maz ma klopoty zdrowotne a ja od czasu do czasu chce gdzies wyskoczyc bo przyzwyczailam sie do wyjazdow . Pozdrawiam i milego urlopu. Wybierz raczej Turcje. Egipt oznacza siedzenie w osrodku hotelowym chyba ze wybierzesz objazdowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
przeciez autorka napisala ze znalazla super wycieczke wiec nie bedzie tam sama. skoro ktos tak niespostrzegawczy jak ja to zauwazyl to nie wiem jak wy czytacie. przeciez nie bedzie tam wedrowala po tym kraju sama - zakladam ze ma troche oleju tylko po to kupuje te wycieczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że dyskusję tą autorka podjęła z nudów ,tak po prostu żeby się coś zadziało ( jeżeli w ogóle zamierza gdziekolwiek wyjeżdżać).Bo nie wyobrażał sobie żeby obcy mi ludzie mieli zadecydować o moim wyjeździe na urlop.I w ogóle nie rozumiem skąd przeświadczenie że singlowi nie wypada jechać samemu.Czyli co tylko fotel i herbatka w zaciszu domowym mu pozostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel 2014
Ten temat to ściema. Tak na marginesie dodam, że kiedy jechałem z kimś to zawsze pobyt był nieudany. A to spać się komuś chce, kiedy jest pora na wyjście na plaże czy w góry a to coś innego wymyśli, aby d... z kwatery nie ruszyć. Nie polecam wyjazdów z nudziarzami, marudami, grubasami etc. Ilekroć pojechałem sam wróciłem wypoczęty i nie wqrzony fochami drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rok temu byłam na takim wyjeździe, że tydzień zwiedzania i tydzień odpoczynku. I powiem Ci szczerze, że tam było wielu singli. Może na coś takiego byś się wybrała? Może wtedy się z kimś zakolegujesz i już nie będziesz sama spędzać tam chwil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanktum
wycieczke zorganizuj sobie sama - a jak brak Ci towarzystwa to zarejestruj się na portalu dla podróżników CouchSurfing - nie dość że będziesz miała nocleg za darmo, to jeszcze poznasz przewspaniałych otwartych ludzi. bardzo Ci to polecam ja tak podróżuje od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz dziewczyno i sie rozerwij ja od lat jezdze sama z wyboru w tym roku bylam sama w Kolumbii mam 26 lat do tego jestem naturalna jasna blondynka i ile ja sie nasluchalam zeby nie jechac i co i nic mi sie nie stalo bo wszedzie trzeba na siebie uwazac,i nie szlajac sie samej po klubach i po zmroku w ciemnych uliczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź sama!!! Egipt jednak nie jest najlepszym zakątkiem dla podróżniczki w pojedynkę. Wybierz Europę, np. Grecję, jakiś ciekawy zakątek, gdzie można wypocząć, coś zwiedzić . Możesz sama wyznaczać swój rytm dobowy. Weź książkę, odpręż się. Ludzi poznasz i wybierzesz do towarzystwa, jakich masz ochotę i kiedy chcesz. Kilka lat temu taki wyjazd odmienił moje życie. Poznałam mężczyznę (singla na urlopie), Nie jest Polakiem. Związek przetrwał wakacje (niejedne), żyjemy wspólnie. Wyjechałam z Polski, pomimo dobrej pracy. Powodzenia. Napisz potem, co postanowiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pewnie ze jedz, to tylko w Polsce ludzie się wstydzą wychodzić samemu, skoro nie masz z kim to czemu masz cos przez to tracic? wiadomo ze lepiej z kims ale skoro nie masz takiej mozliwosci to sie nawet nie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huuri
Czytam komentarze niektórych z was i łapię się za głowę. Jaka puszczalska? Piszący coś takiego to mali, zawistni ludzie myślący według schematów i konwesansów. :) Stać mnie w tym wieku na wyjazd, bo postanowiłam podjąć się studiów później niż inni, a wcześniej pomieszkać za granicą, trochę zarobić i pozwiedzać. :) Nie szukam żadnego arabskiego "popychacza". Chcę się tylko wyszaleć... Czuję, że muszę mieć osobę do pogadania, wspólnego opalania się, WYJŚCIA NA IMPREZĘ (!!!!!!). Zresztą, po co ja się tłumaczę. Odnośnie couchsurfing.org. Strona nie jest dla mnie nowością, nie płaciłam za wieeeeele ( :D ) noclegów dzięki tej stronie, sama też nocowałam parę osób. Teraz jednak jestem nastawiona na coś, za co zapłacę dużo, ale wrócę wypoczęta, opalona, ZADOWOLONA. Prawdopodobnie kupię wycieczkę i pojadę sama, w hotelu z klubem. Notabene, temat nie jest żadną ściemą, LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfasf
ja z tobą pojadę chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia6
A może opcja tydzień rejsu + tydzień pobytu, to wtedy masz szanse poznać kogoś na fakultetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiribati
jechanie na wczasy samemu to chyba nic złego... co nie? Zresztą nie jest problemem jechać i wrócić z partnerem. Większym jest pojechać bez i wrócić z:) Zawsze zresztą masz portale ogłoszeniowe jak top-ogloszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyper6
jak do egiptu to na miejscu napewno znajdziesz kilku brudasow , oni napewno dotrzymaja ci towarzystwa .... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyper6
apropos , jak sie boisz jechac sama to ja sie z Toba wybiore :)))) co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź sama. Po co brać drewno do lasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mamuska
ja bylam sama w hiszpanii z biurem podrozy wioec zaraz poprzylocie zebrali wszytskich do autokaru i porozwozili do hoteli. Caly tydzien byczenia na plazy. Ale towarzystwa mi brakowalao. Rowniez jak Ty mialam 20 lat i teraz nie zaluje , ze wtedy sie zdecydowalam bo teraz nigdzie juz nie jezdze [ mam meza i dzieci]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×