Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Ooooo PSu i mi tak przed wanną zwisem znów ponętnie machasz?....utonę podwójnie.:-D Trewor a ty gdzie się bujałeś,że nawet cześć nie wrzuciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacusia stoisz jeszcze pod parapetem ;)))))))to nadstaw piekne Usta swe...leci to o czym marzysz;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba splajtowałem. Nawet już żadnej testerki nie mam. Ja rozumiem, że do d**y te orgazmy były, ale nie wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSu ta jest słodka tak,że kubki smakowe mi zwariowały...no chyba,że chcesz dołączyć taką prawdziwą,swojską....jak kiełbasa palcówka....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacusiu sam wycierasz wszystkie zakatki Forum...wiec zamknij swoj falszywy,klamliwy dziob ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awi...ale ta kielbasa ma taka nazwe co to ludzie dla kasy nie wymysla;)))Wazne ze biznes kielbasiany sie kreci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s na koniec nudy marta szczochami kundla jedziesz...Rogata baw się jak najlepiej cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t. Miodkiem to możesz marte uczyć a nie w życiu bo taki teks co dałaś cipko to już bys żaby łapał na czworaka... ROGATA TRZYMAJ SIĘ JA SPADAM ZA EWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowcipniś, nieokrzesany :), trochę wariat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy biedaczysko wyżali do bólu bo nadrabia trudne dzieciństwo.Jeszcze kundlu wrócisz tutaj psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie dla siebie prosiłem o lewatywę. Ja może poproszę lekarstwa w czopkach. Tylko sam nie dam rady zaaplikować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już mam.:-( tych emocji nie można T.połączyć razem...może do jutra.;-) Tu o każdym NICKU książkę można napisać,pytanie-czy każdą chciałoby się czytać. Pozdrawiam(bez wybierania) wszystkich. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×