Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Efffy

Jaki krem na cellulit?

Polecane posty

Witam Panie. Chciałabym poradzić się w dość specyficznym temacie, jakim jest wybór kremu antycellulitowego. Stosowałam już kilka rodzajów kremu różnych firm, lecz cellulit nadal jest, a skóra ani trochę się nie wygładziła. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka345
Żaden krem, sama widzisz ze wypróbowałas kilka i nic. Bo to nie zniknie od mazidla byłoby zbyt piękne. Zamiast kremu polecam Ci ćwiczenia na uda i pośladki. Dobry jest trening Ewki detocell trwa 20 minut i skupia się właśnie na pozbyciu cellulitu. Albo Mel B na uda i pośladki. Wszystko jedno które aby angażować uda i pośladki.Tylko dieta i ćwiczenia pomogą. Sama ćwiczę od konca grudnia, zgubiłam 20 kg, cellulit miałam ze hoho a teraz gladziutkie uda, zero tego cholerstwa a dodam że niczym się nie smarowalam oprócz balsamu do codziennej pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efffy
dziękuję za radę, chętnie spróbuje ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Grzywa
Na cellulit polecam olejek eteryczny pomarańczowy dodać jakieś 5 kropel do kąpieli. Do tego dużo ćwicz i pij herbatę antylipidową, możesz ją znaleźć na przykład w tiens 24 com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry krem antycellultiowy ma Byothea. Jest wersja rozgrzewająca i chłodząca. Ma super skład, nie zawiera SLSÓW, parabenów, parafiny : Kofeina -Posiada właściwości zapobiegające tworzeniu się tkanki tłuszczowej i odprowadza płyny -Zmniejsza obwód, kanalizuje płyny w obszarach najbardziej dotknięt ych cellulitem, poprawia kształt sylwetki Arnika -Roślina górska używana do zmniejszenia obrzęku i siniaków -Koi, poprawia krążenie krwi Karnityna -Naturalny kwas, wzmacnia metabolizm lipidów, powodując zmniejszenie zawartości tłuszczu Nikotynian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to nie krem ale dobry masaż pomorze na bank. Wymasują te wszystkie złogi . A dodatkowo przydałby sie jakis trening kilka razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×