Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śpię w pościeli już ósmą noc. Co ile powinno się zmieniać pościel?

Polecane posty

Gość gość

Dopiero się wyprowadzilam z domu, jestem studentką i nie wiem co i jak. Pościel pachnie nadal mieszkanką płynu do płukania i balsamu do ciała haha. Kładę się zawsze świeżo umyta do spania. Co ile dni się wymienia posciel? Już mam to zrobić? Czy może jeszcze wytrzyma kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem i zmieniam co 2-3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dwa tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze te pięc nocy pośpię:) Dzięki za radę;) Bo teraz jest naprawdę jeszcze świeża, pachnie moją olwiką do ciała i nawet trochę proszkiem i płynem:) Ale dwa tyg. to fakt optymalny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i odkąd mieszkam w tym mieszkaniu tj. od 3 maja zeszłego roku pościeli nie zmieniałem. Pościel nadal pachnie. Mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o sieroto a mamusia co ile ci zmieniala -? nie zauwazalas jak to w domku bylo? no czy pomagalas w pracach domowych nawet nie musze pytac , powodzenia w samodzielnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to prawda (chociaż ciężko mi uwierzyć) to nie ma się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Twojej wiadomości, nie zajmowałam się pracami domowymi. Zawsze robił to tata albo mama więc skąd mam wiedzieć? Pytam na forum, dostalam odp. - dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez po pytaniu wnioskuje ze nie pomagalas w domu jak ostatni len-zal ze lenistwo sie skonczylo co ? nie ma ludzi do roboty i musisz tak glupio na forach pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się chciałam wyprowadzić, czegoś nowego spróbować;) Wielu rzeczy się dopiero uczę. Nie chcę zamęczac rodziców o tej porze telefonami więc zapytałam tutaj:) Dla mnie to żaden problem zmienić pościel, nie robilam tego bo w domu pracami zajmowali się rodzice. Ze zrozumiałych względów nie wiem za bardzo jak sprzątać itd. ale się uczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co 3 tyg. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa nie będę jeszcze zmieniać poscieli. Rozmawiałam z tatą i powiedział, że jeszcze czas, bo w domu zmieniali równo co cztery miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za durne podszywy;/ Oczywiście że często zmienialismy posciel, szczegolnie ze jestesmy wszyscy alergikami więc porządek musiał byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka z cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tydzien zmieniam bo nie lubie zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
oj to dosć inwidualna sprawa , ja czasem zmieniam raz na 3 dni a czasem raz na 3 tygodnie, np satynową posciel zmieniam rzadziej ,a jasną bawełnianą częsciej , czasem pies mi wpadnie na niezaścielone wyrko i muszę zmienić bo jak wpadnie to na ogół aby się wytarzać . Optymalnie - co 3/4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No błagam Was. Raz na 2 mce. Myje się codziennie wieczorem, wchodzę pachnąca i czysciutka. Nie przesadzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedź, kibel też się myje bo pewnie tatuś mył a Ty nie wiesz :D jak można mieć 19-20lat i takie pierdy pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
dajcie jej spokój , tak ją wychowali ,na kalekę , dobrze że próbuje sobie jakos radzić . Niech jej post będzie przestrogą dla mamusiek wyreczajacych we wszystkim swoje dzieci. Mój 14 latek potrafi sam obiad ugotować , bo odkad skończył 8 lat sam robi sobie śniadania i kolacje i zamiast siedziec na kompie każe mu pomagać przy obiedzie. Oczywiscie nie non stop ,ale mówię np że jestem zmęczona a bozia rączki mu dała wiec niech obierze i nastawi ziemniaki a ja resztę zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnij się. zmiana pościeli raz w tygodniu, a poduszki nawet 2 x jeśli się dba o cerę. mycie łazienki, toalety min raz w tygodniu, odkurzanie do 10 dni jest ok, zlew co 3 dni ja myję. dbajcie o siebie ludzie trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie. Co wy wypisujecie. W poscieli gromadzą sie bakterie. trzeb zmieniac co najmniej raz na tydzień, inaczej bedziecie dostawac np. zapalenia spojówek A i nocne pierdnięcia tez się akumuluja w pościeli. Nie brzydzi was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to cały bród tego świata się akumuluje z każdym dniem na naszej planecie, najlepiej ją dać do wielkiej pralki, bo inaczej zniszczy nam się cera, dostaniemy zapalenia spojówek i będziemy oddychać piardami ludzi z całego miasta, a przy zmiennych wiatrach nawet większą ilością piardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu jestescie tacy( niektorzy) uszczypliwi?? Dziewczyna pyta grzecznie, widac z wypowiedzi, ze chce sie wszystkiego nauczyc. A bywalcy kafeterii, zamiast na temat pisac, to tak bez powodu przywalają. Zenada. Przez wiele lat chodzilam do dwôch szkôl, nie mialam czasu na pomoc w domu. Sporadycznie tak. Szybko sie wszystkiego nauczylam-gotowania, efektywnego sprzątania, jak poszlam na swoje w wieku 20 lat. Najwazniejsze, ze ma sie chèc i zapał do nauki domowych zajèc. Nauka nie jest trudna, osobnych fakultetow ni wymaga:) Pozdrowionka dla autorki tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i zmieniam co rok :) powaznie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×