Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Iść do lekarza?

Polecane posty

Gość gość

od soboty mam mokry kaszel i silny katar, nie gorączkuje. Czy jest sens iść do lekarza czy czekać aż samo minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam i okazało się, że słusznie :) Lepiej dmuchać na zimne, niż się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze najpierw próbuje leczyć się sama, oczywiście w granicach rozsądku bo wiadomo ze czasami choroby atakują od razu i trzeba się wybrać szybko do lekarza. Mleko z miodem, herbata z cytryną, na mokry kaszel bronchosol, na suchy inhalacje, do tego ciepły koc i porządne wygrzanie się i przeziębienie przeważnie mija po 2-3 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draka
Mleko z miodem fuuujj, z resztą się jak najbardziej zgadzam, bo też u nas te metody działają. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam u lekarza, nie licząc ciąży oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka987
Zgadzam się postępowaniem AnkaK18 Ale również ważne według mnie jest wygrzanie się i wyleżenie, nie rozumiem osób które chorują i krzątają się po domu. Jednak jeśli sytuacja ciągnie się z tydzień i po uczciwie spędzonym weekendzie w domu z walką z chorobą nie poprawia się lekarz zdecydowanie wskazany. Myślę, że składniki do inhalacji, leki na gardło, bronchosol, termometr, polopityna, bioaron c - to rzeczy które powinny być w każdej apteczce obok octaniseptu, wody utlenionej, plastrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze isc, mozna miec zapalenie płuc bez goraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magamaga
A ten Bronchosol nie jest czasem dla dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animoza
Bronchosol jest i dla dzieci i dla dorosłych. Przede wszystkim kup taki syrop i zacznij się leczyć no i do lekarza. Z nieleczonego kaszlu zarówno mokrego jak i suchego może powstać dużo chorób. Nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×