Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

konto hostingowe

Polecane posty

Gość terka3
Konto hostingowe na dobrym poziomie macie w Firehost. Trzymam tam pliki od dosyć dawna, nic złego się nie dzieje, serwer działa stabilnie, problemów nie sprawia i dokładnie tak powinno to wyglądać. A jak będzie dalej, to już po prostu czas pokaże - sami musicie wszystko pod siebie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prist
Potwierdzam z tym kontem w Firehost. Nawet nie sądziłem, że za tyle znajdę serwer, który będzie działał stabilnie. A jednak on nie sprawia żadnych problemów, jest szybki, ma dobry support. Kwestia dopasowania konta pod oczekiwania. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Konto mam w Hekko, kilkanaście serwisów na takim jednym koncie, nic złego się nie dzieje. U mnie działa to pierwsza klasa. Usługa działa stabilnie. A ładowanie się w drogie serwery to jest totalna głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto dzielone dopasowujecie sobie pod oczekiwania. najlepiej po prostu robić testy i na tej podstawie dopiero oceniać, jak ma to wyglądać, jakiego pakietu potrzebujecie, co dokładnie chcecie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znalazłem mocniejszego konta hostingowego niż to, które ma aktualnie Hekko. Przez kilka lat testowania, robienia porównań i nie tylko, nigdy nie udało się znaleźć stabilniejszego serwera. To co mam działa na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrzcie absolutnie na same stawki, to wszystko trzeba jakoś z zachowaniem zdrowego rozsądku porównywać. Mówi Wam coś Hekko? Było wiele razy. Odpalacie test serwera i na tej podstawie oceniacie jakość jego działania. Inne kwestie nie mają znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej niż 100 zł płacę za swoje konto, a nic złego się nie dzieje. Serwer jest stabilny - usługę należy dopasować tak, żeby wszystko działało jak powinno. Dopasujesz usługę jak powinieneś, to żadnych problemów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto dzielone w Hekko - potwierdzam, założyłem, 3 strony odpalone, jak na razie nie ma żadnych problemów, tak więc z mojej strony zdecydowanie to działa na plus. A jak będzie dalej, to dopiero zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stabilne konto macie w Hekko - tam siedzę od lat, jak na razie nic złego się nie dzieje, konto działa stabilnie, support mają mega, co rok mam niższą cenę za hosting, ale też za każdym razem płacę z góry. Ogólnie zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod normalne serwisy normalny hosting. Dopiero kiedy faktycznie coś będzie nie tak, to można postawić na VPS, ale to wcale nie jest drogie. Najtańsze takie konto na Hekko kosztuje 9 zł miesięcznie, czyli cena hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto hostingowe to właśnie w Hekko. Stabilne, niezawodne, porządne, ale przy okazji bardzo tanie. Pakiet, jego wielkość, to już sobie dopasujcie z adminami serwera. Po prostu oceńcie jakich parametrów realnie potrzebujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto hosting w Hekko. Koszt niewielki, a jednak usługa zdecydowanie stabilna. Siedzę tam od lat, nic złego się nie dzieje, a jednak dopasowanie konta nie wymagało cudów, tylko samych postaw - kwestia oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erek45
Dzięki, porównałem i wybrałem Firehost. Mała kasa, a faktycznie solidna usługa. Testowałem przez 2 tygodnie, żadnych problemów nie dotrzegłem, działa to naprawdę super. Cena spoko, jest wybór panelu zarządzania, ale to już sami testujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Hekko. Owszem, serwerów jest wiele, ale zdecydowana większość usług po prostu nie daje jakości, a porządne serwery można ogarnąć tanio - Hekko jest dobrym przykładem. Co najlepsze - to drogie uslugi sprawiają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telka8
Dobre i tanie konto hostingowe macie na Firehost - mamy wiele serwisów na jednym, wszystko działa naprawdę pierwsza klasa, jest stabilne i niezawodne. Pewnie, że to wszystko jest kwestią oczekiwań, ale ogólnie dopasowanie pod siebie czegoś solidnego, żadnych cudów nie wymaga. Wystarczy po prostu zwrócić uwagę na totalne podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównaj to sobie konkretnie z Hekko, zrób kalkulację, nie wierzę, że wyjdziesz na tym gorzej. Usługa powinna być dopasowania pod serwisy. Największym błędem ludzi jest to, że na małych kontach próbują postawić ogromne serwisy. W jaki sposób mają to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko działa pierwsza klasa, jest stabilne, niezawodne i w naszym przypadku się sprawdza. W zasadzie nawet najmniejsze konto jest wystarczające, pod postawienie tam kilku serwisów, a przynajmniej w moim przypadku tak to działałó.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę jedynie potwierdzić, że w cenie Hekko nie znajdziecie solidniejszej usługi. Siedzę u nich od lat - działa ta pierwsza klasa, niezawodnie, solidnie. Z mojej strony plus również za to, że w sumie niewielkim kosztem doskonale się z nimi współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie sugeruję konto w Hekko - to działa pierwsza klasa i nie sprawia problemów. Jestem na tym serwerze od dawna. A wszystko będzie działało wtedy, kiedy po prostu racjonalnie dopasujecie sobie parametry usługi - po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki problem działać na Hekko? Odpalacie tam sobie stronkę, a całość działa pierwsza klasa. Zresztą - na tym hostingu możecie na spokojnie odpalić wiele serwisów, to taka absolutna podstawa. Zresztą - oni mają te usługi niezawodne, stabilne, support działa w porządku. I o to tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki problem zrobić sobie okres testowy? Wrzucasz jakieś stronki, testujesz i wszystko masz pokazane na tacy. Wiele zależy od tego, jakie macie oczekiwania, ile chcecie na to wydać. Ale to chyba oczywiste kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tani dobry i szybki hosting mają na iqhost.eu. Polecam ich, bardzo fajny kontakt z klientem, wsparcie techniczne, można się z nimi porozumieć. Pakiety mają różne, dostosowane, sam korzystam z hostingu pod wordpressa i nie mogę narzekać. Bezproblemowo, wygodnie, z solidnym zabezpieczeniem danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek

Na spokojnie warto podziałać z Firehost. Koszt niewielki, a usługa działa pierwsza klasa.
Przynajmniej nasze doświadczenia z nimi są pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Hostingiem stron www zajmuje się firma Informatronik mogę polecić usługi, sam nie raz korzystałem i byłem zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam seohost.pl najtańsze domeny i równie tanie serwery pod swoją stronkę www.

Masz tu jeszcze rabat, wtedy zapłacisz mniej 30% - 32F37A61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×