Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on się jeszcze odezwie?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio często się kłócimy(z mojej winy bo ja zaczynam te kłótnie) raz się rozstalismy, na drugi dzień wróciliśmy do siebie bo obiecałam ze nie będę mu robić takich scen, niestety 4 dni temu zrobiłam mu znowu awanture wkurzyl się strasznie. Później od razu go przeprosiłam, a on nic tylko napisał ze ma już tego dosyć,pisałam dzwoniłam a on nic, od 4 dni nie odpisuje i nie odbiera co mam zrobić? Dac mu spokój i czekać aż się odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem poczekaj teraz ze dwa dni, niech trochę od Ciebie odpocznie i ochłonie i jak sam się nie odezwie to napisz tak niezobowiązująco ,,Cześć.Co słychać?". Jak odpisze to potem zapytaj czy ciągle jest zły. A mam pytanie - jak wtedy się pierwszy raz rozstalisce i wróciliście do siebie, to kto pierwszy wyciągnął rękę i chciał wrócić? Jak to rozegraliście wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poklocilismy się i w złości tak wyszło ze powiedziałam ze lepiej będzie jak się rozstaniemy a on tez był bardzo zły i powiedział że jeśli tego chce to żebyśmy się rozstali, ale na drugi dzień go przeprosiłam bo podczas tej kłótni naprawdę przesadziłam, i postanowiliśmy że damy sobie kolejna szanse ale teraz znowu tak samo się zachowałam i zrobiłam awanture a obiecałam że nie będę już tak robić z byle powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Ty wyciągnęłas wtedy pierwsza rękę? Ok, pytam, bo mam podobną sytuację i zastanawiam się, czy wyciągnąć. Tak jak pisałam, poczekaj chociaż te dwa dni, facet potrzebuję trochę czasu, a może włąśnie za tobą zatęskni i wtedy zrozumie, że nie może bez ciebie żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ty pierwsza ukajasz się,będzie miał cię za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×