Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prawdziwa poezja na kafeterii !!!!

Polecane posty

Gość gość

Coś się stało.. Ja żyję, ja na prawdę żyję! Dar życia otrzymałam. O, braciszka z boku poznałam. On też prawdziwie się raduje i świata oczekuje. Dzięki ci Mamusiu i kochany Tatusiu. Braciszku..patrz! Coś się stało... Jakieś światło się tu dostało. Jakieś narzędzie błyszczące.. Ała! Jakieś kłujące. Braciszku! Co oni ci robią? Dlaczego dziurę w brzuszku ci skrobią? Mamusiu! Braciszka rozrywają, rączki mu wyrywają! Właśnie wykłuli mu oko i serduszko rozdarli głęboko. Jestem krwią Braciszka zbryzgana Mamusiu moja kochana! Już nie ma nas dwoje - zostałam sama.. Jak ja mamusiu się boję .. Pocę się w kolorze krwi. Mamusiu, nie pozwól umrzeć mi! Mamusiu! Ten potwór paluszki mi obcina. Już jest kaleką twoja dziecina. Mamusiu co ja takiego zrobiłam? Ja tylko życiem się cieszyłam. Mamusiu, ja jestem miłością Boga do ciebie. On na prawdę chce mieć nas w niebie? Jego miłość nigdy się nie kończy, nawet po śmierci się sączy. Ratunku mamo! On urwał mi już kolano. Tatusiu! Ja będę twoim skarbeczkiem, będę twoim aniołeczkiem, ale pomóż mi! Niech nie wyrywają drugiej rączki mi... Tatusiu, Mamusiu! Ja mogę być głodna, nie potrzebuję pieniędzy. Kochani ja mogę żyć w nędzy, ale nie pozwólcie aby mnie zamordowali i życie mi zabrali. Mamusiu ja jestem jeszcze mała, ja będę zawsze cię kochała. W twojej starości będę promyczkiem słońca, będę miłością cię obdarzała do dni twoich końca. Mamusiu! Jakiś błyszczący nóż gardło mi podrzyna. Już nawet nie wiem jak wy wyglądacie i dlaczego mnie nie kochacie. Mamusiu! Czy ja umieram dlatego, że tatuś cię dręczy, że cię nie kocha i męczy? Ja cię tysiąc razy mocniej będę kochała. Ja, twoja córunia mała.. Ja będę ci buzi na dobranoc dawała. Ja będę się z tobą bawiła i śmiała... Mamusiu kochana! Nie pozwól żebym została zmasakrowana. Mamusiu! On teraz szczypcami oczy mi rozdusi... Nie będę widziała swojej mamusi... Ale ty mnie Mamusiu będziesz widziała. Spójrz do śmietnika tam będę leżała. Mamusiu.. Dlaczego życie mi dałaś i tak okrutnie je odebrałaś? Twoją córunię w krematorium spalili, ale duszy jej nie zabili. Ja w twoim umyśle będę żyła, będę po nocach ci się śniła i będę po nocach do ciebie wołała ja twoja córunia mała. Mamusiu.. Dlaczego zatykasz uszy? Przecież nikt cię nie ogłuszy. To przecież ja, twój skarbek kochany ten co miał brzuszek rozerwany. Mamusiu! Pamiętasz jak się bałam? Jak o pomoc do ciebie wołałam? A pamiętasz Mamusiu oczy tego lekarza co śmiercią dzieci obdarza? Kto mu dał prawo by zabił twoja twoją dziecinę, twoją niewinną kruszynę! Mamo! Czy ta powolnej śmierci porcja nazywa się ABORCJA? Zapytaj rządzących o nazwiska. Poznaj tych ludzi z bliska. Sprawdź czy oni też swoje dzieci zabijają czy tylko ciebie w pogardzie mają. Mamusiu! W naszym kraju mordercy chodzą na wolności, a niewinnym łamie się kośći. Ustawy ludobójcze podejmują i tobą się wcale nie przejmują. Mamusiu moja kochana... Dlaczego cierpisz i jesteś załamana? To przecież ja twoja córunia twoja mamusiu moja.. Gdybyś wtedy mnie ocaliła... Mamusiu! W Twoim sumieniu będę ciągle żyła i będę za tobą bardzo tęskniła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×