Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj pojawiła się u nas w domu opieka społeczna

Polecane posty

Gość gość

To wszystko przez mojego ojca bo moja matka przy nim chodzi bardzo wystraszona!!!!!!!! Kontroluje ją ze wszystkimi wydatkami........ i rozpatruje czy dała coś swojej rodzinie (matka często pożycza pieniądze swoim braciom i rodzicom ostatnio pożyczyła im forsy na prawie......... 30 tysięcy złotych. Dzisiaj jednak ojciec przegiął pałkę, nienawidzi dzieci (mnie traktuje tylko jak jakieś swoje geny) mój syn to też ktoś z jego krwi i dlatego go akceptuje... dzisiaj byli koledzy syna a mój ojciec ich wyrzucił.... jedna matka zaproponowała mi by syn przyszedł do nich jutro na noc to mój ojciec się nie zgodził. Doigraliśmy się bo ktoś wezwał opiekę społeczną że my maltredujemy dziecko. Ojciec nie chce się przyznać do błedu a pani z opieki pytała o różne rzeczy, Gdzie ojciec dziecka? Gdzie pracuję? Dlaczego dostałam zwolnienie dyscyplinarne? Powiedziałam prawdę że zostałam przyłapana na piciu alkoholu. Boję się teraz co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie źle się u was dzieje skoro do takich sytuacji dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaniesz zaliczona do kolejnych petentów opieki społecznej. Przyjdzie pracownik socjalny na wywiad śeodowiskowy, powypytuje, pewnie zasięgnie opinii sąsiadów, Twojego miejsca pracy i zacznie postępowanie. W najgorszym przypadku zostanie Ci ograniczona władza odzicielska, lub zostaniejsz jej całkowicie pozbawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×